Pobede Čukaričkog, Jagodine i Voše! Navijači poručili Kežmanu da ide!

Navijači novosadskog kluba postavili transparent na utakmici sa Novim Pazarom sa porukom: "Kežmane, dosta si grobario našu Vojvodinu"

• 4

U petom kolu Jelen Super lige, očekivane pobede su zabeležeili Vojvodina i Jagodina, a Čukarički je na gostovanju Javoru odneo bodove za nastavak dominaciju na vrhu tabele.

Ekipa sa Banovog brda je u Ivanjici slavila sa 2:0, a strelci su bili Slavoljub Srnić i Nikola Stojiljković.

Vojvodina je u Novom Sadu pobedila ekipu Novog Pazara sa 2:1

"Lale" su povele već u 16. minutu golom Envera Alivodića, a prednost je duplirao Petar Škuletić u 33. minutu. Poraz je ublažio Nemanja Arsenijević četiri minuta pre kraja utakmice.

Navijači Vojvodine istakli su transparent s porukom: "Kežmane dosta si grobario našu Vojvodinu", i skandirali savetniku predsednia kluba da mu nije mesto u klubu, pišu "Novosti".

Jagodina je na svom stadionu rutinski savladala subotički Spartak sa 2:0, a dvostruki strelac bio je Aleksandar Pesić.

Ekipe Napretka i Voždovca podelile su bodove na stadionu u Kruševcu.

Fudbaleri beogradskog Rada zabeležili su pobedu, pošto su na Banjici slavili protiv Radničkog iz Kragujevca sa 1:0. Jedini gol postigao je Andrija Pavlović u 20. minutu.

Prvi poraz u šampionatu doživeo je Radnički iz Niša. OFK Beograd je bio bolji i slavio sa 2:1.

"Romantičari" su poveli preko Jovana Damjanovića koji je iskoristio penal u 26. minutu, a potom je autogol postigao Miloš Živković u 35. minutu. Poraz Nišlija ublažio je Saša Stojanović, golom sa penala u 50. minutu.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!