ČELSIJEV DŽELAT: Ljudi u Engleskoj će nas lakše prepoznavati (VIDEO)

Strelac pobedonosnog pogotka za Bazel u Londonu Marko Štreler nije krio zadovoljstvo posle velike pobede i prva tri boda u Ligi šampiona

• 1

Muk na ''Stamford Bridžu'' zavladao je posle pogotka Marka Štrelera u 82. minutu, kada je Bazel preokrenuo rezultat i savladao Čelsi rezultatom 2:1. Svakako velika pobeda švajcarskog tima, koji se na pravi način revanširao za prošlogodišnji poraz u polufinalu Lige Evrope.

Kao i tada strelac za izjednačujući pogodak Bazela bio je Salah, ali svakako najveća zasluga za trijumf ide na račun iskusnog Štrelera.

- Drago mi je da sam postigao gol koji je odlučio pobednika, ali zasluge ne pripadaju samo meni nego čitavom timu. Moram pohvaliti svoje saigrače, jer su se vratili posle minusa na poluvremenu - rekao je napadač, i dodao:

- Nije bilo lako, ali verujem da će ljudi u Engleskoj, nakon ove pobede, mnogo lakše da nas prepoznaju.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!