RAT RANJENICA: Jelena izgubila od manje povređene Serene

Jelena je 2008. godine osvojila ovaj turnir, a od ponedeljka 8. teniserka sveta je sa 0:2 (2:6, 2:6) izgubila od Amerikanke

• Incognito

7. oktobar 2013 | 01:24

@Srbin, evo pogledala sam: 12 godina igrala za Srbiju i jedina teniserka u istoriji koja je 2 puta osvojila nagradu ITF-a za najpozrtvovaniju igracicu u Fed kupu! Ali "Srbima" nikad dosta. Od mene ipak-veliko hvala Jeleni!

• Incognito

7. oktobar 2013 | 01:11

"U retkim sutuacijama"? Jedna od teniserki sa najvise odigranih meceva za Fed kup! Mrzi me da trazim tacan broj,pogledajte Vi,molim Vas...

• X

6. oktobar 2013 | 19:25

Ma sta je briga, vraca se kici pola miliona bogatija :D

• Srbin

6. oktobar 2013 | 18:47

Svaka čast ako je vama ponos devojka koja se uz osmeh slika sa dzelatom našeg naroda Klintonom i koja je u retkim slučajevima kada je igrala za reprezentaciju to radila vrlo mrzovoljno. Brzo zaboravljamo, zato nas svi i jašu...

• beograd

6. oktobar 2013 | 15:51

JJ ponos nas !

• Srb

6. oktobar 2013 | 15:11

Ne vredi dzejo,ova bije ko nemac,uzima neke muske hormone 100% :-) svaka ti cast i na plasmanu u finale,samo nastavi tako