Mladi fudbaleri poraženi na Kipru, isključena petorica igrača!

Izabranici Radovana Ćurčića izgubili su na Kipru od domaće selekcije rezultatom 1:2. Poraz ublažio Aleksandar Mitrović

• 2

Mlada reprezentacija Srbije poražena je u drugom meču kvalifikacija za EP u Češkoj 2015. godine od Kipra rezultatom 1:2.

Kiprani su nam se tako revanširali za poraz u Gornjem Milanovcu, kada je Srbija slavila identičnim rezultatom.

Izabranici Radovana Ćurčića su propustili da sa igračem više iskoriste brojne prilike, pogotovo u drugom poluvremenu utakmice na Kipru.

Srbija je od 27. minuta imala igrača više na terenu pošto je isključen Teodoru. Nedugo potom su domaćini pogodili prečku.

Domaći su prvi gol postili sa bele tačke, posle faula Spajića. Egezuktor je bio Froksilias u 55. minutu. Dva minuta kasnije je Pantić mogao da izjednači, ali je njegova lopta završila na prečki.

Naši igrači nisu koristili prilike, a nova kazna stiže u 71. minutu, kada je Perićevu mrežu zatresao Talasitis.

Poraz je sa bele tačke ublažio Aleksandar Mitrović u 84. minutu. Svega tri minuta kasnije, strelac Kiprana Talasitis dobija drugi žuti karton.

Posle toga je usledilo ludilo, jer su dosuđena još tri direktna crvena kartona! U šestom minutu nadoknade zbog koškanja su isključeni Konstatinou na strani Kiprana, kao i Ćosić i Pantić!

U našoj Grupi 9, lider na tabeli Belgija je savladala Sverenu Irsku minimalnim rezultatom.

Prvenstvo za fudbalere do 21. godine biće održano 2015. godine u Češkoj.

KIPAR: Mitidis, Eftimiou (od 59. Rousihas), Laifis, Kristofides, Englezou, Froksilias, Stilianou, Haramampous (od 46. Panagitau), Konstantinou, Talasitis.

SRBIJA: Perić, Ćosić, Pantić, Spajić, Golubović, Kovačević, Mijailović (od 56. Brašanac), Đuričić, Đurđević, Mitrović, Milunović (od 72. Stoiljković).

TABELA: Belgija 12 (odigrane 4 utakmice) , Kipar 6 (5), Italija 3 (2), Srbija 3 (2), Severna Irska o (3).

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!