Zvezda sa spornog penala do pobede protiv OFK Beograda! (VIDEO)

Golom Miloša Ninkovića sa bele tačke u 80. minutu, crveno-beli zabeležili pobedu protiv ekipe sa Karaburme 2:1, što je ujedno i najsporniji momenat na meču

• milan

1. decembar 2013 | 14:09

bavio sam se suđenjem 11 godina, tvrdim da je ovo velika greška sudije.Ovo je pre faul napadača zvezde,nema ništa drugo. E, sad o motivima, nije fer da pričam.Samo stručno !

• Sasa-mrca

1. decembar 2013 | 01:32

Jebote , Tole postao navijac FK Saopstenje, pa sredio penal, hahaha

• XXXX

1. decembar 2013 | 01:31

Uzdrma javnost glupostima to si upravu, ali nikako da uzdrma.javnost sa nekom dobrom vesti ili rezultatom, samo se kao neka baba turaka i prepirete

• Vlada

30. novembar 2013 | 18:58

Hehehe moze da bude 'abolirani' do sutra covek je legenda koji uzdrma celu javnost sta god da kaze, I istog tog 'aboliranog' se vi glodari plasite ko djavo krsta prema tome...ajte lagano u svoje rupice.

• ivan

30. novembar 2013 | 18:16

Klub sa najvise dosudjenih penala u istoriji fudbala i sa najvise prituzba na sudjenje

• Rale

30. novembar 2013 | 18:12

Ajde abolirani, ajde FK Saopštenje, šta imate sada da izjavite ? Hoćete li i sada da trazite prekid prvenstva, regularnost, smene u FSS, šta već ? Uvek bili i ostali cigani !

30. novembar 2013 | 16:25

Stojanovicu brate, kažeš: moramo da popravimo igru do srede, pa to se radi u pripremnom periodu a ne dva kola do kraja! Ti celu polusezonu tražiš igru!

• Srb Cop

30. novembar 2013 | 16:21

Fudbal u Srbiji treba ukinuti na dve godine...da ne obrazlazem sto...

• Raca

30. novembar 2013 | 16:20

Sudi covek penal posle pola sata,sramota ! ! !

• Vavilonac

30. novembar 2013 | 16:17

Jaoo,kakav penal za partizan!Prvenstvo treba prekinuti!

• Trvi-CZV

30. novembar 2013 | 16:16

Čist penal glodaaariiiiiii....

• Franc

30. novembar 2013 | 16:13

Steta, taman sam mislio da nam je sudija poklonio penal, kad ono ovaj iz Spartaka igrao rukomet.

• Pajke

30. novembar 2013 | 16:08

Prvo pogledaj te da li je penal bio ili ne,a ne samo da pisete kako nije ,a pritom niste ni pogledali

• Franc

30. novembar 2013 | 16:06

Evo vam ga Gani! Penal i za Partizan :)))

• Morski pas

30. novembar 2013 | 15:53

Po cemu sporan? Pa ovo je bio dzudo zahvat! Penal cist kao suza..

• Pfc

30. novembar 2013 | 15:28

Staaaari lopovi,znaju znanje!

• BC

30. novembar 2013 | 15:26

Kakav je ovo penal? Zvezda platila sudiju!!!!

30. novembar 2013 | 15:08

Eto, dosudise i postenoj Zvezdi penal. Pitam se da li ce sada izdati saopstenje o regularnosti.

• Krle

30. novembar 2013 | 14:50

Dokle vise sudije da ih guraju??? Dokleeee? A nesto kao kukaju na sudije?

• Sashki

Kakva bruka zvezde drugo poluvreme. Ne mogu jedan duel da dobiju sa decom. Njih petorica oko lopte bože svašta