ČUDO U SASUOLU: Bernardi četiri, Milan 3! (VIDEO)

Nastavlja se agonija kluba iz prestonice mode. Fudbaleri Milana imali su dva gola prednosti na gostovanju u Sausolu, ali je fenomenalni Domeniko Berardi sa četiri gola naneo novi poraz "rosonerima"

• 2

Dijego Berardi je ime koje treba da zapamtite! Sasuolo je pobedio Milan sa 4:3, a fudbaler koji je na pozajmici u Sasuolu iz ekipe Juventusa postigao je četiri gola  i bukvalno sam pobedio "rosonere". Ekipa iz prestonice mode je ovim porazom produžila agoniju i nalazi se na samo šest bodova od zone ispadanja.

A sve je počeo bajno po fudbalere Milana. Već u 13. minutu golovima Robinja i Balotelija gostujući fudbaleri imali su prednost od dva gola, ali je od tog trenutka krenuo šou-program u režiji Bernardija. Devetnaestogodišnji napadač je sa četiri vezana pogotka u 15, 28, 41 i 47. minutu režirao veliki preokret.

Od tog trenutka gol domaćina je bio pod opsadom. Ređale su se šanse, prečke, stative, ali Milan nije mogao da uradi ništa više, sem da ubalaži prednost domaćina. Uradio je to Rikardo Montolivo u 86. minutu. Ovoj utakmici je prisustvovao i trener Juventusa Antonio Konte, pa nema sumnje da će Bernardi brzo put Torina.