Da li je bio penal nad Sašom Ilićem? (VIDEO)

Posle starta Ćuluma, kapiten crno-belih je pao u šesnaestercu, ali sudija Anđelovski nije pokazao na belu tačku

• 22

Partizan i Radnički iz Niša igrali su utakmicu 17. kola Jelen Superlige Srbije, a crno-beli su trijumfovali 2:1. Povele su Nišlije pogotkom Strahinje Petrovića, ali je Malbašić uspeo da izjednači, da bi Nikola Ninković preokrenuo pogotkom u 86. minutu, koji je u međuvremenu isključen.

U drugom poluvremenu je bila sporna situacija kada je kapiten ekipe iz Humske Saša Ilić pao je u šesnaestercu gostiju posle starta Ćuluma, ali glavni sudija Anđelovski koji je bio blizu mesta događaja nije pokazao na belu tačku, iako je sa strane delovalo da je bio prekršaj za najstrožu kaznu.

Procenite sami da li je delilac pravde trebalo da svira jedanaesterac ili ne?

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!