Šta sve Grobari danas slave u Pioniru?
U poslednjem meču 22. kola ABA lige, košarkaši Partizana dočekuju Radnički iz Kragujevca, a očekuje se da će crno-beli imati veliku podršku publike iz više razloga.
Pored toga, što je srpskom šampionu neophodna energija sa tribina kako bi ostvarili bitnu pobedu u borbi za fajnal-for, sigurno je da će Grobari doći i da u velikom broju proslave rođendan Duška Vujoševića.
Trener crno-belih neće biti jedini u centru pažnje iako će kao najtrofejniji stručnjak na klupi srpskog šampiona u crno - belom društvu proslaviti 55. rođendan.
Posle skoro devet meseci u Beograd se vratio i Davis Bertans, pa nema sumnje da će pristalice Partizana želeti da naprave adekvatnu dobrodošlicu Letoncu, koji je bio oduševljen po dolasku u srpsku prestonicu juče iza podneva.
Prisetimo se kako su pozdravili Sašu Pavlovića na prvoj utakmici u crno - belom dresu.
Bertansov povratak na teren se očekuju 16. marta u meču između regionalnog prvaka i Solnoka, a do tada će pružati podršku svojim saigračima iz neposredne blizine
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!
Takođe nas možete pratiti i na našem Tviter nalogu @TelegrafSport
(M. R)
Video: Andrej Kostić pokazao kakav je talenat na meču sa "Studentima"
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
grobar do koske
Srecan rodjendan Dule,da si ziv,zdrav i jos puno titula sa Institucijom.Srecan povratak Berta i jos koja u nizu !! Partizan-MIT ili cudo !!! Svi u pionir !!!
Podelite komentar
crno beli kralj
jednostavno..najbolji su
Podelite komentar
Berta Ooo
Aaaa, kako je divno navijati za Partizan...
Podelite komentar