≫

Ko je sudija Dumusoa koji je oštetio Novaka? Kirjos ga zvao ništarijom, mrze ga i Fonjini i Cicipas

≫

Nije tako česta situacija da vidimo Novaka Đokovića kako besni na sudije, jer je tokom godina postao poznat kao jedan od fer-plej igrača koji priznaju poen protivniku, čak i kada im to ne ide u prilog

• Relja

2. februar 2020 | 20:01

Novak će da dobije novčanu kaznu za pipanje sudije za cipele.

• diksi

2. februar 2020 | 19:12

Moze da ga opomene koliko god hoce,Novak je ipak najbolji👍🏻 i to ne moze niko da promeni😉

• Ljuba

2. februar 2020 | 17:33

Ajd ne mlatite, sudija je bio sasvim korektan ne vidim po čemu je oštetio Novaka, sem što je Nole sam sebe destruirao i po malo neprimereno nepotrebno reagovao ...

• 3. februar 2020 | 10:40

mišo

@Ljuba

U 5 setu mu nije ni palo napamet, iako to glavne sudije rade, da izvrši korekciju linijskog sudije koji je uzviknuo aut za loptu koja je pala na liniju. Tada je bilo 15:30 , sledeća je mogla biti brejk lopta i ko zna šta bi bilo. Ne kažem da je svesno radio protiv Noleta , ali da jeste ,jeste. Nije morala i druga opomena u istom gemu , jer ona ubija igrača.

• Geras

2. februar 2020 | 16:36

Sudija nije dostojan finala.... Nema on veze sa tenisom.... Hteo je da poremeti Novaka i uspeo je.... Izbacio ga iz ritma i iz drugog seta.... Ali vratiće se to njemu a i Francuzima polako

• Mihailović

2. februar 2020 | 16:32

Slab sudija, gledao sam ponovljen snimak i video kolika je buka bila na tribinama, a sudac nije pokušao utišati već izbacio rezultat i krenulo vreme, kad se utišalo Đokoviću ostalo 7-8sekundi, nekoliko puta udario lopticu o beton i dobio opomenu,tako je bilo na sledećem poenu...i nije prvi put da to taj sudac radi

• Miki011

2. februar 2020 | 15:13

tako to rade oni,koji ne poštuju Novaka,kao naj boljeg!!!Federeru i Nadalu nikad u jednom gejmu ne bi to uradili!!!

• Vesna

2. februar 2020 | 13:12

Pa naravno, kada Novak uradi ovako nesto onda to nije dobro....kao da je isprljao sudiji patiku...joj bas mi ga je zao, morace da ih baci, posto ga je Novak dodirnuo....i.naravno da ce da ga kazne...strasno....😱😱😱😱😱