Željko Obradović otkrio ko ne putuje u Madrid, za Real neizvestan još jedan igrač: "On se osećao loše..."

   ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Odgovor na komentar korisnika Charlie
Ime je obavezno
E-mail adresa je obavezna
E-mail adresa nije ispravna
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Charlie

    13. oktobar 2025 | 17:08

    Evo kako je to bilo u međusobnim utakmicama Zvezde sa kkp od kada je Želimir Obradović "najveći" trener galaksije došao u državni projekat i kako je rumeni eto "oterao" sve Zvezdine trenere: - sezona 21/22 trener DEJAN RADONJIĆ: 5:3 za Zvezdu u pobedama (3:0 za Zvezdu trofeji) TRIPLA KRUNA!! - sezona 22/23 trener DUŠKO IVANOVIĆ: 5:5 u pobedama (2:1 za Zvezdu trofeji) - sezona 23/24 trener JANIS SFEROPULOS: 8:2 u pobedama i čuvena Sferopulosova metla (3:0 za Zvezdu trofeji) TRIPLA KRUNA!! - sezona 24/25 trener JANIS SFEROPULOS: 3:2 za Zvezdu u pobedama (1:2 za partizan u trofejima) UKUPNO 21:12 ZA ZVEZDU U POBEDAMA I 9:3 ZA ZVEZDU U TROFEJIMA!! DVE TRIPLE KRUNE ZA ZVEZDU! Ovako je rumeni gubitnik po rečima Tumbasa sa deluzionim poremećajem oterao sve Zvezdine trenere AL' ZA MALO...

  • @Skaut

    13. oktobar 2025 | 16:30

    I hvala Bogu što nije ništa osvojio, a slupao tolike milione evra. I ja volim što je u partizanu i neka tu ostane.

  • Skaut

    13. oktobar 2025 | 16:05

    Hvala ti Boze sto navijam za partizan i sto je najbolji trener svih vremena Zeljko Obradovic u klubu. Samo napred crno bela porodico

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA