Misteriozna poruka Tajrika Džonsa nakon što su ga Grobari vređali na utakmici, zabranio je komentare
≫
Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:
- Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
- Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
- Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
- Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
- Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
- Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
- NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
<% message.text %>
Dejan
Jel igra danas zvezda, zna li se sta? Ili opet avangarda i partizan moraju da prodaju novine!?
Js
Koliko zloban moraš biti u 65 godina,navučeš gnev klosara, na decu koju si trenirao.
Dekica Mraz
Dokle ce vise svetsko-evropska kosarkaska javnost da bude uz najboljeg svih vremena Zeljka Obradovica. Svi proslavljeni kosarkasi, treneri, navijaci su mu pruzili podrsku. Samo ova nekolicina uplasenih delija placenika sto truju javnost po portalima pisu nebuloze i vrse pritisak i rade kampanju na nagovor jednog coveka. To je snaga partizana i velicina ogromnog kluba. Ajde zvezdo uradi nesto u evroligi posle 15 godina bacenih milijardu evrica ho ho ho