Oglasio se Partizan: Sterling Braun napustio crno-bele!

V. J.
V. J.    ≫ 

Poštovani čitaoci,
Molimo vas da se pridržavate sledećih pravila za pisanje komentara:

  • Neophodno je navesti ime i e-mail adresu u poljima označenim zvezdicom, s tim da je zabranjeno ostavljanje lažnih podataka.
  • Komentari koji sadrže psovke, uvrede, pretnje i govor mržnje na nacionalnoj, verskoj, rasnoj osnovi ili povodom nečije seksualne opredeljenosti neće biti objavljeni.
  • Prilikom pisanja komentara vodite računa o pravopisnim i gramatičkim pravilima.
  • Tekst komentara ograničen je na 1500 karaktera.
  • Nije dozvoljeno postavljanje linkova odnosno promovisanje drugih sajtova kroz komentare, te će takve poruke biti označene kao spam, poput niza komentara istovetne sadržine.
  • Komentari u kojima nam skrećete pažnju na propuste u tekstovima neće biti objavljeni, ali će biti prosleđeni urednicima, kao i oni u kojima nam ukazujete na neku pojavu u društvu, ali koji zahtevaju proveru.
  • NAPOMENA: Komentari koji budu objavljeni predstavljaju privatno mišljenje autora komentara, to jest nisu stavovi redakcije Telegrafa.
Ime je obavezno
*otkucano <%commentCount%> od ukupno <% maxCommentCount %> karaktera
Komentar je obavezan

<% message.text %>

Komentari

  • Samo trojkase nam fale

    23. jun 2026 | 19:52

    Sutere dajte sutere to nama fali .

  • Živan

    22. jun 2026 | 18:01

    Žocko će opet nešto da zaradi.

  • Redmond

    22. jun 2026 | 17:45

    Jasno je da će kk kamerun drukersi rekreativo sledeće sezone imati 10 puta lošiji tim nego prošle sezone kada nije ništa osvojio i obrukao se na 15 mestu u EL!! Jasno je i da neće pronaći takve skorere kao što su Sterling Braun i Vašington, da će umesto Bonge doći mnogo lošiji igrač od njega. Fenjeroja se tu skoro pa ne pita ništa, kao i Paspalj koji je figura koja prima 50.000 evra mesečno. Igrače dovode Ostoja i njegov sin i niko im ništa ne može. Oni prave roster, a sa košarkom su na vi. Roster za neko Fiba takmičenje.

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA