Srbin "uspavao" rivala i postao šampion, pa "zapalio" sa najvećom regionalnom zvezdom!

S. J.
S. J.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Srbija je od subote bogatija za još jednog šampiona, pošto je naš MMA borac Borislav Nikolić postao šampion "Brave CF-a"!

Nikolić je u punoj dvorani "Tivoli" u Sloveniji, gušenjem u četvrtoj rundi savladao Nikolasa Hvendea i tako postavo prvak bantam divizije.

Zanimljivo, Nikoliću je osim standardnog, Nemanje Miloševića iz CDS-a iz Novog Sada, u uglu bio i trenutno najpopularniji regionalni MMA borac, Miloš Janičić, inače veliki prijatelj Nikolića.

Njih dvojica su znali i kako da proslave veliku pobedu nakon meča, te su objavili vrlo zanimljivu fotku.

Naime, Nikolić i Janičić su u hotelu nakon meča, seli, pa opušteno zapalili po cigaretu, a kako je to izgledalo, pogledajte ispod.

Podsetimo, Janičić je na nedavno održanom FNC-u 23 u Beogradskoj areni brutalno prebio i pobedio Marka Bojkovića.

(Telegraf.rs)

Video: Janičić podigao tri prsta posle razbijanja Bojkovića, za Telegraf poručio: Možda taj revanš, ali...

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari

Da li želite da dobijate obaveštenja o najnovijim vestima?

Možda kasnije
DA