Srbi nemilosrdni u goleadi: Maksimović brojao do 17:0, Basta i Milinković-Savić do 16:0! (VIDEO)

Sparing partneri su prošli kao bokserski džakovi

• 1

Mnogi jači klubovi u ovoj fazi priprema biraju slabije rivale kako bi podigli atmosferu i tempo ekipe. Napoli i Lacio su preterali, pa su pobeđivali sa skoro 20 golova razlike.

Napoli je dao 17 golova protiv nižerazrende Anaunije, a šesti pogodak delo je Nikole Maksimovića. Čak šest puta mrežu je tresao Dris Mertens, het-trik je upisao Arkadijuš Milik, a Maksimović je svoju šansu dočekao u 44. minutu.

Lacio se zadovoljio sa 16:0 protiv Auronca, a peti gol je postigao Sergej Milinković Savić na asistenciju Dušana Baste, nekadašnjeg beka Crvene zvezde.

>>>Lebron gledao uživo novo pojačanje Zvezde: Bolden opet odličan, Lonzo Bol dominirao! (VIDEO)

>>>BOGDAN JE KRALJ! Obukao je opremu Kingsa i u prvom intervjuu podsetio Amerikance na Indijanapolis 2002! (VIDEO)

>>>Intervju Miloš Teodosić: Možemo da uzmemo medalju na Eurobasketu! (VIDEO)

Ovde je Balde Keita imao učinak po uzoru na Mertensa, šest puta je postigao gol.

Ipak, Savić i Maksimović nisu jedini Srbi koji su tresli mreže, Aleksandar Prijović je protiv holandskog Venloa postigao jedini gol na meču u 70. minutu.