Tri golčine i golmanska bruka: Prštalo je u duelu Totenhema i PSŽ-a (VIDEO)

Engleski i francuski klub priredili spektakularan meč

• 0

Fudbaleri Totenhema pobedili su PSŽ sa 4:2, a duel je obeležio pogodak Eriksena.

Danac je ispalio projektil sa preko 30 metara, a u duelu se obrukao golman PSŽ-a Trap, koji je u želji da interveniše samo napucao Dajera i omogućio mu da postigne gol.

>>>Nejmar izvozao najjaču odbranu sveta: PETORICU igrača Juventusa je ponizio pre gola! (VIDEO)

>>>Svi Sumini momenti na debiju: Grobari secirali svaki potez i mnogi nisu zadovoljni pred Olimpijakos! (VIDEO)

>>>Kolarov ponovio foru iz Sitija: Gledao je Rominog novinara na promociji kao da hoće da ga prebije! (VIDEO)

Atraktivan je bio i gol Pastorea za 2:2 na poluvremenu, ali je odluka pala u završnici.

U 82. minutu, Aldervireld je bio precizan sa distance, da bi konačan rezultat iz penala postavio Kejn iz penala.