Sad bih se ubio da mogu: Vladimir Stojković najteže podneo poraz Partizana od Ukrajinaca!

Golman crno-belih ističe da njegov tim sada kako zna i ume mora da popravi situaciju na utakmici u Albaniji

• Milan

1. oktobar 2017 | 10:19

E jadnice jadni

• Aster Blistok

29. septembar 2017 | 17:56

....... da mogu ?!?! A sta, ti si kao sprecen,pa ne mozes ?!?

• Nax

29. septembar 2017 | 16:35

Nemoj sad, raduj se nasoj duploj kruni. Mrze te jer si iz prve ruke objasnio da su ruzna proslost. Vecni kompleks si im nabio. Bravo, kralju!

• MarijanaNS

29. septembar 2017 | 16:33

Kompleksi im rade ovde ocigledno. Boli ih sto je rekao istinu o tome ko su, i da su oni RUZNA PROSLOST.

• Subotica

29. septembar 2017 | 12:28

Ma mozes ti to.

• gemathegreat

29. septembar 2017 | 11:22

Ucini to molim te, veliki deo Srbije ce se radovati !!!

• Shonsara

29. septembar 2017 | 11:09

Nemate nikakvu ekipu iskreno i to je to.realno

• Ridžis

29. septembar 2017 | 10:55

Stojković najbolji pojedinac, svaka mu čast odbranio je dosta udaraca i spasio nas debakla u drugom poluvremenu. Ostali u odbrani katastrofa pogubil se neznaju ko šta i gde igra.

• realno

29. septembar 2017 | 09:06

Stojke me podseća na druga iz detinstva koji je kada je lopta išla po sred gola išao u stranu da se može baciti spektakularno...Tako i ovaj kod Pivarićevog šuta iz slobodnog...Smešno,a zabavno mi je da ni u jednoj zemlji (Španija, Portugal, Holandija, Engleska itd.)nije uspeo kao golman sem u Srbiji i možda Izraelu

• 29. septembar 2017 | 10:37

Džomba

@realno

Daj bre mani se toga....izjede te mržnja čoveče. Stojković je već duži niz godina naš najbolji golman što dokazuje igrama i u Partizanu i u repki.

• hhhhh

29. septembar 2017 | 08:33

Glup si ti i za to

• ŠEVA

29. septembar 2017 | 08:08

Najveći krivac je Ožegović . Pa ono niko ko i malo ima u glavi ne bi uradio . Igrati rukom u kaz. Prostoru kpd rezultata 2:0 pa to je van svake pameti. Nešta tu nije u redu a vi vidite šta. Sportski pozdrav i srećno u nastavku takmičenja.