Sevnula je Balotelijeva pesnica u svlačionici Nice, kao i poruka za saigrače: Je*ite se (VIDEO)

Italijan nije mogao da prežali olako ispuštenu prednost

• 0

Mario Baloteli je bio poprilično besan nakon prvog poluvremena meča između Nice i Olimpika iz Marselja! Ovoga puta s razlogom!

Italijanski napadač nije mogao da se pomiri sa činjenicom da je njegov tim izgubio prednost od 2:0 koju je imao još od 16. minuta.

Prilikom izlaska sa terena Baloteli je pesnicom udario reklamu pored, a zatim je i poslao poruku navijačima:

- Tri gola za 10 minuta? Jeb*te se - urlao je Italijan.

Inače, Baloteli je bio strelac u 4. minutu, dok je Seri pogodio u 16.

Ipak, Okampos je u 26. i 44. minutu, uz pomoć defanzivca Nice Les Melua koji je postigao autogol, učinio da gosti na poluvreme odu sa rezultatom 3:2 u njihovu korist.