≫

Zvezda se pomučila pred Arsenal: Boaći je u završnici svojim 30. golom srušio hrabre Zemunce! (VIDEO)

≫

Crveno-beli osvojili su 40. bod u sezoni

• zoran

29. oktobar 2017 | 18:01

Ludi nas ne treba da interesuje misljenje franjevaca ali mi smo zadnje tri utakmice toliko losi da bi trebalo da se zabrinemo. Ja sam bio odusevljen pocetkom sezone i pomislio sam konacno to je to ali zadnjih par utakmica brate lose mnogo lose. Sto je najgore nevidim zelju za pobedom ,bar sedamdeset minuta setanje ,i onda malo pritisnu kao danas ali to ce negde biti kaznjeno kao i u Krusevcu. Franjevci su isto losi ali oni mene interesuju.

• Ćoravi

29. oktobar 2017 | 17:56

Sreca sreca sreca. Al nemoze doveka

• 29. oktobar 2017 | 18:07

Nesa CZ

@Ćoravi

A bre coro kad ces vec da progledas...ti koji igraju slabo sad igraju...pomesao si utakmice i vesti...

• Krcunovci

29. oktobar 2017 | 15:46

Kakva krsina od tima!

• bata

29. oktobar 2017 | 15:33

buraz meni je pesic ocajan igrac bez obzira na asistenciju

• Tito,Krcun,Komar,Medaric,Nusref,Robert,Refik..

29. oktobar 2017 | 15:25

Boaci se ne raduje namestenom golu,sam zna da je namestaljka

• Vatreni Delija

29. oktobar 2017 | 15:03

Ocajno.Trebali smo izgubiti.Partizan je trenutno daleko bolji.

• 29. oktobar 2017 | 15:54

Paris

@Vatreni Delija

Ti ako si vatreni delija ja sam Tito

• zoran

29. oktobar 2017 | 14:48

Kakva antipropaganda od fudbala ,pa se onda pitamo zasto nema gledalaca. Pa imali iko da im skrene paznju da oni zaradjuju stotine hiljada eura da ovakvo setanje po terenu nemoze da se tolerise. Pa mi ako prodjemo sa pet komada u Londonu mi treba da budemo presrecni.

• 29. oktobar 2017 | 15:12

Miljan

@zoran

Tri suta u okvir gola na citavoj utakmici.

• 29. oktobar 2017 | 15:41

Cz

@zoran

Druze mnogo si ne realan.. Uporedjujes ZVEZDU i arsenal...

• NIGHTRAIN

29. oktobar 2017 | 14:47

Provukosmo se jadni. Sudija svirao slobodnjake za nas, dade nepostojeci karton zemuncima, a mi jedva dadosmo gol. Dobro, i sudiji je sad lakse.

@NIGHTRAIN

А што није свирао пенал за Звезду због руке?

@NIGHTRAIN

Kako te nije sramota da koristis tudji nik..

• 29. oktobar 2017 | 15:25

1991

@NIGHTRAIN

Glodare,da li i oblacis kao zensku..posto ovde uredno postaje navijac Srpske Zvezde!

29. oktobar 2017 | 14:46

Protiv ekipe koja ima 6 poraza, najvise primljenih i najmanje datih golova, mi igramo ovako!!! Ma sramota bre!

• 29. oktobar 2017 | 14:58

gemathegreat

@Angry

Pa sto se ti ne skide i odigra maestralno ?

• Bb

29. oktobar 2017 | 14:45

Kakva odbrana Zemuna kod gola.. Ovaj sti je centrirao prosao lagano a odbrambeni vidno popusta .. Sramota i za Zvezdu i Partizan ako je ovo nacin

• 29. oktobar 2017 | 14:53

Knez

@Bb

Onda nemas oci. Ovog sto je centrirao je prvo vukao za dres ovaj sto ga cuva

• ROLA

29. oktobar 2017 | 14:42

Bravo jedan nula za Zvezdu,pade kamen sa srca reporteru što reče svima laknulo.

• ROLA

29. oktobar 2017 | 14:39

Hoćemo penal ili dva ako ne sviraš sudija nećeš više suditi ni opštinsku lige napred zvezdane gospodjo Železnika.

• ROLA

29. oktobar 2017 | 14:33

Sedamdeset minut sada svakog minuta možemo da očekujemo penal za Zvezdu.To je naš fudbal napred gospođice iz Zemuna.

• 29. oktobar 2017 | 14:56

Tito,Krcun,Komar,Medaric,Nusref,Robert,Refik..

@Micko

Ajmo sudije,ajmo sklanjalica

• Angry

29. oktobar 2017 | 13:42

Kako smo ocajni, ne mozemo da dobijemo Zemun, a kao lozimo se da necemo primiti 5 komada protiv Arsenala!

• 29. oktobar 2017 | 15:00

@Angry

Pa za tebe bi bilo dovoljno da primis I jedan od Arsenala.

• Tito,Tempo,Tudjman,Ivica,Rasim,Ivan i Zeka

29. oktobar 2017 | 13:35

Звезда игра слабо. Нема ту дилеме. Боаћи обичан пас не може да да. Канга ако погоди погоди и ништа друго. Игре немамо. Све се своди на квалитет појединаца а не на игру. Уместо да играмо боље и боље оно изговори и лоша јако лоша игра. Милојевићу,тако је и Гроф кренуо па рикверц.

• ⚽️

29. oktobar 2017 | 13:25

Ako bude zvezda igrala ovako i londonu primice bar 5-6 golova ali u prvom poluvremenu.

• Boki

29. oktobar 2017 | 13:22

Kad ce penal za zvezdu?

• 29. oktobar 2017 | 14:49

Marco

@Boki

Nama bar nema one dvojke da se sklanja.. Ajde bre nije te sramota franjo muceni najmuceniji!

• Lazar. M

29. oktobar 2017 | 13:16

Tu je sudijska pomoc kao i uvek do sada pa nema brige za simpatizere crvenog projekta.