≫

Sudija koji je sudio Partizanu u Čačku nalazi se pred suspenzijom! (VIDEO)

≫

Čelni ljudi FSS ljuti zbog činjenice da je Anđelovski već pomogao crno-belima protiv Napretka isto u 96. minutu

• Nole

13. februar 2018 | 15:39

Onda 50/ sudija koji sude zvezdi treba da budu u aps

• luka

30. oktobar 2017 | 20:10

Ovog sudiju dozivotno suspendovati kao primer drugima! Nas fudbal je smesan. Na zalost!

• Lesa

30. oktobar 2017 | 11:17

Ajmo ljudi da pisemo istinu.Isti igrac Borca se dva puta izlezavao zbog povrede.Prvi put u regularnom delu a drugi put u nadoknadi vremena tacno tri minuta,o cemu ovde pisemo i pricamo koji 97 minut

• gale grobar

30. oktobar 2017 | 11:02

cekamo play off...

• Dak

30. oktobar 2017 | 10:36

Pa sada kada je odradio posao i castio partizan pare u dzep I bas ga briga.

• Jašim

30. oktobar 2017 | 09:00

Suspenzija da se zamazu oci,par utakmica i idemo sve po starom. Treba kao u Italiji oduzeti titule pa da vidis

• Srdjan

30. oktobar 2017 | 08:23

Žalosno je ovo,na ovako providan način nekom pomagati,ja razumem da njima treba pomoć,ali nemojte da to bude tako očigledno,sad će Skenderbeg da ispravi nepravdu

• 30. oktobar 2017 | 11:18

Lesa

@Srdjan

I Arsenal ce jos jednom ali sa tri cetiri komada.

• Ja

30. oktobar 2017 | 07:41

Sta imam ja od tog sto ce biti suspendovan. Partizan je cascen 4 boda

• Div

30. oktobar 2017 | 07:38

Sudjenje perfektno, ko li samo nema mozga pa forsira ove price.. samo jedan je direktor robijas

• Janko

30. oktobar 2017 | 07:36

Bas mi je "zao"Borca,dobili premiju od Zvezde 100.000 evra a ostali bez banke😂😂😂😂

• Ivan

30. oktobar 2017 | 07:28

Navijac sam partizana ali tvrdim da je sve namesteno i za zvezdu i partizan zalostan je sport danasnjice sa svim ovim kladionicama

• 30. oktobar 2017 | 08:35

Rade

@Ivan

Upravo tako i ja sam Partizanovac,ali ovo je prevršilo svaku meru,povraća mi se od Srpske lige.Od stadiona koji liče na pašnjake pa do ovih ljigavih sudija.

• Жика Живац

30. oktobar 2017 | 07:14

Videcete partizan u Evropi,pa ce vam biti jasno dal je u pitanju kvalitet ili pomoc sudija! Ja sam prognozirao 4 boda je maksimum za franjevce do kraja grupne faze

• 30. oktobar 2017 | 07:34

Pfc

@Жика Живац

Sta ti sve nisi prognozirao... i sve pogresno naravno... al obraz djon.

@Жика Живац

Ajde janičaru Turski umukni več jednom sa tvojim glupim komentarima.

• Čika Jova

30. oktobar 2017 | 06:43

Zar nije greota prema igračima Borca, Napretka l ostalih malih klubova. Ubiju se 90 minuta i neka šušumiga od sudije u 97 minutu urinira na sav taj trud. Možda Borac zbog ovoga ispadne.

Bwa

@Čika Jova

Jos 20 i vise kola ima do kraja, o cemu pricas ti mukice!??

• 30. oktobar 2017 | 08:53

Ako nemas da kazes sta pametno bolje zacuti

@Čika Jova

Cinjenica da je utakmicu produzio za pet minuta,a pogodak u 97+minutu.Hahaha.

• 30. oktobar 2017 | 11:21

Lesa

@Čika Jova

Jeste kao i juce u 82 minuta igraci odbrane Zemuna se sklanjaju da bi najzad Zvezda dala gol,cela leva strana Zemuna prazna.

30. oktobar 2017 | 06:11

Ajmo sad oduzimanje bodova!

• Aca Nis

30. oktobar 2017 | 00:48

A čisto i to sto je nadoknada bila 5 minuta a gol postignut u 97???!!!

• 30. oktobar 2017 | 06:02

Tito,Krcun,Komar,Medaric,Nusref,Robert,Refik..

@Aca Nis

A cisto???!! od 5 minuta igraci Borca lezali na travi cetiri minuta???!!

• 30. oktobar 2017 | 06:14

Pfc

@Aca Nis

Kada je svirao faul nad Tosicem bio je 94 minut, samo oko toga su se igraci natezali 3 minuta... cisto da vidis sta su radili 90 ostalih minuta!

30. oktobar 2017 | 00:01

A sta dobija Borac time sto ce sudija biti kaznjen???Ne razumem tu logiku,Borac ima bod u dzepu,sudija umesa prste ,dobije kao suspenziju na lupam god dana i opt pocne da sudi,a sa dobija Borac time ?

• 30. oktobar 2017 | 00:22

Mile

@Mosha

Ajde kako je umesao prste strucnjak? Da li je on dao gol? Da li je on sto su se igraci Borca valjali po terenu? Da li je on kriv sto su padalo u zidu pred izvodjenje sl. udarca Tosica? U drugom poluvremenu izvrsene su 6 izmena i to je tri minuta nadoknade. Pogledaj valjanje igraca Borca od 80 min do 90 pa kazi koliko je trrbao da produzi.

Jašim

@Mosha

Nije to na god dana to ti je brate par utakmica.

• Kačarevo

30. oktobar 2017 | 00:00

E ljudi , pa slušao sam ga kad je pričao u kafiću . Mažić ga čuva i štiti ...Najveća greška mu je , kako sam reče, što nije prihvatio pomoć od Karadžića kad mu je nudio dok je bio mlad i tek ušao na listu . Posle odbijanja pomoći skinu ga sa liste , pa ga onda Mažić nazove i objasni mu , kao mlađem kolegi , kako funkcioniše to. Nameste mu i međunarodni listu , za U19 , doduše ali kao nagradu ...bio poslušan !

• Mile zemljoradnja

29. oktobar 2017 | 23:54

90% komentatora nije gledalo sporni detalj! Sve čisto ko suza! I penal i prekršaj!

• 30. oktobar 2017 | 00:07

Nesa CZ

@Mile zemljoradnja

Au covece ne lupaj, pali traktor i na njivu...

• 30. oktobar 2017 | 00:40

Don

Mile, pa ti imas vid malo losiji od Filipa Visnjica, a nadprosecni IQ 58....potrazi hitno pomoc strucnjaka!

• 30. oktobar 2017 | 01:56

sale

Mile druze, mozda je bio prekrsaj, ali ako je utakmica produzena 4 (cetiri) minuta, u nijednoj normalnoj zemlji nijedan klub ne moze da postigne pogodak posle 7 (sedam) minuta. Glavni delilac pravde je MORAO da SIGNALIZIRA svima na terenu i oko njega da je utakmica okoncana po isteku sudijske nadoknade, glavni arbitar je obavestio pomocnog sudiju da je vremenska nadoknada 4(cetiri) minuta, partizan pobedjuje posle 7 minuta. Pa gde, zasto, zbog cega? Jer je bio faul u 174 minutu utakmice? Inace, bio je faul, ali to je trece poluvreme rodjace..da nije bio taj faul mozda bi i sad igrali.

• 30. oktobar 2017 | 03:43

Srpskibek

Sadi kukuruz mile.pusti fudbal..

• 30. oktobar 2017 | 04:04

Mo

A vreme produžetka koliko trebalo da bude?

• 30. oktobar 2017 | 05:08

sto minuta

I utakmica traje 100 minuta? mozda kad treba partizanima...

• 30. oktobar 2017 | 05:09

Laki

Jeste čisto, samo što se igra dok partizan ne postigne gol

• 30. oktobar 2017 | 07:07

Жика Живац

Kao i vase vlasnistvo nad stadionom,sve je cisto!

• ...

29. oktobar 2017 | 23:50

Navijac sam Partizana ali ovo je stvarno glupo 7 minuta produzeno

• 30. oktobar 2017 | 00:23

Mile

@...

Da li si gledao utakmicu? Da li si video da je Tosic dva cela minuta izvodio slobodan udarac?

• 30. oktobar 2017 | 05:21

@...

Navijac si zvezde,od sedam minuta produzetka,nije se igralo ni tri minuta,jer su igraci Borca lezali na travi

• Pfc

29. oktobar 2017 | 23:44

Sudija sudio po pravilima fudbalske igre, treba ga zestoko kazniti!

• Doktor

29. oktobar 2017 | 23:32

Ljudi moji, odavno je više nego jasno da je najveće ZLO koje je zadesilo naš fudbal, sistem po kome funkcioniše sudijska organizacija u celoj Srbiji, od ovih najviših liga - Prve i Telekom lige, do onih,, beton,, liga. Sistem koji je odavno postavljen i koji je do najsitnijih detalja razradio sada pok. Tata Bogi, a ovi pre i posle njega to nastavljaju. Ovakve stvari prosto ubijaju naš fudbal i slobodan sam da kažem da našem fudbalu od ovog zla nema spasa. Kancer se toliko raširio, da će pacijent (fudbal) uskoro završiti svoju karijeru.

• 30. oktobar 2017 | 06:52

Doktor

@Doktor

Šta je sudije, ne sviđa vam se komentar pa lupate minuse. Pa tata Bogi se dok je bio živ hvalio vojskom koju poseduje i koju svake nedelje hrani najmanje džakom brašna, tako da mu nijedan vojnik nikada neće ostati gladan.

• Milan B

29. oktobar 2017 | 23:19

Celo Kacarevo odakle je ova lop.za i celi juzni banat zna da je navijac partizana i za divno cudo cesto sudi partizanu pogotovo u gostima i radi posao.Zauvek ga zabraniti

• ckeza

29. oktobar 2017 | 23:17

Ta ista sudijska organizacija je njega stavila za taj mec, sad kao fora bice suspendovan. On je njihov covek, zar nije ocigledno.

• Qwerty

29. oktobar 2017 | 23:14

Nas fudbal treba ukinuti.Koja je svrha,kad samo Zvezda i Partizan moraju da pobede.Jedan Real moze da izgubi od neke Djirone al Partizan nesme od Borca.Privatizacija odmah i strane sudije drugacije nemoze izgleda.

• 29. oktobar 2017 | 23:45

Pfc

@Qwerty

Vi samo puknete od nas... sta ti to govori strucnjace?

• 30. oktobar 2017 | 00:00

DJURAM

@Qwerty

Nije sudija baba Vanga pa kao da zna da ce Tosic dati gol a prethodno je promasio penal a oba faula su bila ocigledna . Svi faulovi su na kraju krajeva slobodno sudijsko uverenje. Zato i postoje sudije i uvek ce neko nezadovoljan biti .a neko zadovoljan

• 30. oktobar 2017 | 05:24

@Qwerty

I zvezda mora pobediti jedan Spartak,svira joj se ne postojeci penal,Spartaku cist penal nije sviran,Spartaku cist gol ponisten,jedan Spartak ne sme pobediti jednu zvezdu

• VVV

29. oktobar 2017 | 23:06

Raspo se...

• SAŠA FRANKFURT

29. oktobar 2017 | 22:48

Ma kakvi, gde bi on to?! Fin neki sudija!! Samo mu treba doživotno zabraniti da sudi, što je "sudio" sudio je!!

• Gagi

29. oktobar 2017 | 22:44

Koja je ovo sramota. Ovaj sudija je pod suspenzijom. I protiv Napretka je Partizan pobedio u 96. minutu kada je on sudio. SRAMOTA!

• 30. oktobar 2017 | 05:27

@Gagi

I zvezda je izgubila protiv Napredka u produzetku...a produzeno sedam minuta da bi zvezda pobedila...zasto Borac nije dao gol u produzetku...i da je dao Borac gol Partizanu,vi bi ste sudiji slavili ne bi ga pljuvali,pametnom dosta

• Dalibor

Kako je taj sudija upropastio radnicki iz pirota protiv dinama iz vranja. To je strasno. On je covek za velika dela, gde je on tu su veliki problemi

• Racki

29. oktobar 2017 | 22:40

Koliko je lezao a ...jel produzio toliko i toliko pa tri min ima izlwzavanja i prekid kod slobodnjaka...

• Mire

Zvezdi nevalja ni g MAZIC koga postuje ceo svet .

• Пеђо

29. oktobar 2017 | 22:38

Па што га стављате да суди када не ваља

• Luka

29. oktobar 2017 | 22:36

Dobro dosli u Super Ligu Srbije gde na pocetku se zna koja dva kluba ce da podignu trofej:Zvezda ili Partizan.

• Stevan2.0

29. oktobar 2017 | 22:35

Samo da pitam jel to ovi sto NEĆE da im sudi mazic kevcu? Ovi sto sami sebi delegiraju sudije? Ma aj paljba

• Nebojsa

29. oktobar 2017 | 22:33

Sta ima Napredak i Borac sto ce biti suspendovan .On je Napredku uzeo dva boda , a Borcu veceras bod .Partizan bi danas da nije bilo ovog sudije zaostaojao bi za C.Zvezdom devet bodova .Ali neko iz FSS nije to dozvolio pravi vesetacu borbu za titulu

• Dax

29. oktobar 2017 | 22:18

Super, ljuti su na sudiju, kazniće ga a bodovi ostaju naravno

• 29. oktobar 2017 | 22:39

Nije bitno

@Dax

I bodovi su ostali nakon što je Zvezda dala gol koji je bio iz auta...u čemu je problem?

• Čika Jova

29. oktobar 2017 | 22:14

Baš ga briga, nije on badava to radio. Takvima treba doživotna zabrana da pridju na sto metra sportskom terenu. Bez takvih baš možemo.

• 29. oktobar 2017 | 23:10

Lazar. M

@Čika Jova

A sta treba onom sto priznaje gol gde je lopta bila van terena metar i vise?

• Mire

29. oktobar 2017 | 22:13

Zvezdasi nesto se niste oglasavali kada je zvezda dala gol partizanu iz auta , tada ste svi cutali , koje gledao utakmicu izmedju borca i partizana znaju da je sudija u pravu , greska sudeje he ta sto nije prekinuo utakmicu zbog losih vremenskih uslova .

• 29. oktobar 2017 | 22:37

Centarfor

@Mire

Narvno i kad ste davali gol rukom u derbiju.netreba biti toliko zaražen i kratkovid...samo moj klub je ok...nije...ali nam je fudbal definitivno u k...Ma kompletan sport.

• Miša

29. oktobar 2017 | 22:05

Tako je partizan i ranije pobedjivao i osvajao titule,sramota šta se radi.

• Stariciga

29. oktobar 2017 | 22:04

Sta reci? Zar stvarno morate da ovako pobedjujete? Zalosno!!!

29. oktobar 2017 | 21:57

Da li su vam neke stvari jasne?Koga sudije guraju,ko otima bodove i titule?

@Жика Живац

Otima onaj kom se priznaju golovi iz auta.

29. oktobar 2017 | 21:44

Kakva liga , prebacio bi ja pola prve lige u 4 pa da gledamo lep futbal.

• Petar

29. oktobar 2017 | 21:40

Dokle vise? Ovoga nije sramota i da je jos 15min produzio. Kakav Srbija FSS ima, bruka je da se ovo nije sprecilo?!

• NikNik

29. oktobar 2017 | 21:39

Suspendovati ga dozivotno!!!!

• Janko

E nisam znao da kada sudija produzi vreme na utakmici to vazi za jedan tim u ovom slucaju za Partizan a ne vazi za drugi tim u ovom slucaju Borac😂😂😂😂

• Mile

Ali je bitno da Majo uziva veliko postovanje!

• Zoki 012

29. oktobar 2017 | 21:37

On ce biti suspendovan , a bodovi su ok , stidi se Srbijo

• Nox

Kad pomogne sudija zvezdi on od fss dobije priznanje da je sudio odlicno,a kad pomogne partizanu pretnja izbacivanje iz organizacijehitna sednica,znaci pomazi zvezdi da bude prva i ne boj se,sta mislite kako ce sudije svirati u buduce,pa zato partizanu nisu svirali penal u derbiju 20 god.,i priznali zvezdi gol iza gol linije,ja se nesto ne secam dali ste vi iz telegrafa tako brzo reagovali za hitno sazivanje sadnice i izbacivanje sudije,sramota koliko favorizujete zvezdu da bude prva

• Бамбус

Немој те скидати зар вам га није жао??

• Delija26

29. oktobar 2017 | 21:36

I bude suspendovan,i nikom ništa,sve mu bude namireno od Partizana i ko je ovde lud?

• Istina

29. oktobar 2017 | 21:34

Nerazumem sta je tu sporno,bilo je dosta prekida,da nije dao gol iz slobodnjaka od nekih bi dobio ocenu 10 sto je ostalo 1:1 a ovako od tih nekih bi da mu daju 5 posto je 5 najmanja ocena kod sudija

• Srećko

29. oktobar 2017 | 21:33

I bio bi red više

• Janko

29. oktobar 2017 | 21:30

A kako je to pomogao?Kada sudija produzi vreme na utakmici to valjda vazi za oba kluba a ne samo za jedan,kako je dao gol Partizan to je mogao i Borac!

• 29. oktobar 2017 | 23:08

-32

@Janko

Strasno ti je opravdanje , nema dalje.. samo sto nije samo problem sto je produzio vreme , nego je izmislio i faul pre gola. A nije mu prvi put , i protiv Napretka se igralo dok Partizan nije dao gol , takodje neregularan.

• Zvezdan

Ma krajnje je vreme. Pa njima se pomaže već od prvog kola. Sramota.

• 30. oktobar 2017 | 03:13

Killian

@Zvezdan

Prošla sezona, 57 penala za ciganiju. Šta se bre vi bunite?

29. oktobar 2017 | 21:17

Zvezda izdaje saopštenje to piše neki ljuti navijač koja glupost Partizan dao gol i napretku takođe u devedeset sector minutu.U ovo što je napisao i sam nevere, bolje bi bilo da je napisao da igraču služe da igraju fudbal a ne da se valjaju po terenu pa se onda pitamo gde su gledaoci. Stvarno ovakvim pisanjem doterao cara do duvara umesto da napisaše pravda zadovoljena zbog opstrukciju igre i krađe vremena.

• Del

29. oktobar 2017 | 21:15

Pa sto ne skinuste obradovica stp priznade gol iz auta zvezdi u derbiju? Nego je sudio bez problema...

• Crni

Sta vredi to kome jedan sudija ce biti kriv a bodovi sto su pokradeni to nikom nista.mazete oci narodu sto je suspendovan podmiceni sudija.oduzeti i partizanu 4 boda koje im je doneo sudija to bi bilo fer

• ivan

29. oktobar 2017 | 21:12

Sudija je ostetio Partizan. Nije svirao ocigledan faul nad Radinom i nakon toga su igraci Borca na brzinu izveli aut i postigli izjednacujuci gol. sve ostalo je regulano.

• Nikola

29. oktobar 2017 | 21:11

Zasto ga onda delegiraju za Partizanove utakmice ako su svesni da im pomaze?

• GROBAR spalio Đenku

Celni ,,ljudi" neka zacepe gubicu.Kako vas nije sramota? Samo se Partizanu pomaze? Neka je pomogao, i treba,takvima u inat.

• ☆☆☆

29. oktobar 2017 | 21:08

Dokle će ovako sudije da suspenduju? I šta? Da ostane na tome? Partizan bre mora da se kazni,klub mora da se izbaci u zonsku ligu..da se kazni drastično kao u Italiji što je bilo sa Milanom,Juventusom...Ovo je bre kriminal!!!!

• tuse

29. oktobar 2017 | 21:06

Drago mi je da ste gledali nasu utakmicu :)

• Nscz

29. oktobar 2017 | 21:05

Sramota

• Bourlesque

Tako Partizan vazda osvaja titule...

• Boki

Cekajte bre ljudi!!! Tek je dve utakmice pogurao Partizan u 4 kola i odmah napolje. Polako, jos koju utakmicu, pa onda. Bas ste bzv

• Devla

29. oktobar 2017 | 21:03

Večeras u Cacku je zakucan poslednji ekser na sanduk srpskog fudbala

• Mire

29. oktobar 2017 | 21:01

Kako da nece biti ljuti celnici FSS kada je partizan pobedio da je kojim slucajem partizan izgubio oni bi sudiju dizali u nebesa , sami zvezdasi su na visokim pozicijama u FSS , nisu se oglasili kada je zvezda dala partizanu gol iz auta tada su se sakrili u misiju rupu , jedina greska sudije ta sto nije prekinuo utakmicu zbog loseg vremena , sudija je zasluzio cistu desetku.

• Magy

29. oktobar 2017 | 21:00

Ovo što sam video u poslednja 10 min, nema nigde na svetu. Ova utakmica je veliki dokaz za to. Ovo bi i slepa video da je ova utakmica nameštena!!

• Živoin Mišić

29. oktobar 2017 | 20:59

Trebao je produžiti još 30 minuta u slučaju neriješenog rezultata.Bruka.

• 30. oktobar 2017 | 03:17

Killian

@Živoin Mišić

Neresjenog? Idi bre u svoju državu

• Keki

29. oktobar 2017 | 20:58

Odstraniti ga dozivotno iz fudbala i borcu dodeliti bod partizan pod hitno u drugu ligu. Sramota

• Sasa

29. oktobar 2017 | 20:57

Što pred suspenzijom,pa odradio je sve po nalogu. Pre će biti da je ovo neka šarena laža za javnost. Izvinjavam se ako grešim!

29. oktobar 2017 | 20:55

I oduzimanje bodova franjevcima i da se bodovi daju borcu.

• Milan

29. oktobar 2017 | 20:54

Imaju glodari dovoljno sudija do kraja prvenstva...Nije resenje suspenzija sudija, nego i oduzimanje bodova..

• Drayver

partizanov 12 igrac

• Milosav

29. oktobar 2017 | 20:52

Tako treba ovo je sramota za ligu sta se desava. Koliko se pomaze i zvezdi i partizanu....

• Dimitrije

29. oktobar 2017 | 20:50

Pa kako vas nije sramota, ko sve sudi Zvezdi, kakav penal sudio protiv Spartak, onaj Segrt protiv Lučani samo što ne šutira u gol Mladosti i odmah saopštenje

• Ivan

I sta ima od toga zvezda..opet ce da postave slicnog i sve takobu krug..on je uzeo para od partizana da ne mora da sudi do kraja suspenzije..

• Giks

Dozivotna suspenzija. Pa dajte da gledamo sport I da bolji pobedi a ne da nam sudije resavaju utakmice.

• 19G70

29. oktobar 2017 | 20:49

Ма нек суди Терза то је најпоштеније !

• Ečeverija,brat od strica MOMOV!

Doživotna suspenzija pa neka ga Partizan izdržava!

• Delija

29. oktobar 2017 | 20:48

Lepo...

• CRVENA ZVEZDA SAMPION EVROPE I SVETA

29. oktobar 2017 | 20:45

Sramota za srpski fudbal igraju sa 2 leve noge pa penal i opet nema gola pa produzi utakmicu celavi 10 min.Tj dok patlidjan ne da gool strasno😈😈😈

• Bane

Sram vas bre bilo...pa koliko je sudija napravio protiv lucana na marakani i to njihov covek radojcic posvedocio.....strasnooo...ova drzava se pretvara u crvenobelo ludilo

• 555 333

29. oktobar 2017 | 20:43

Oduzmite im lazne bodove,onda cemo vas smatrati ozbiljnima

• Srbin

Doneo grobarima 4 boda ( izjednacujuci gol Evertona iz cistog ofsajda u 96 min protiv Napretka) i sada ova bruka. Na kraju se opet bodovi dele sa dva pa ce u derbiju da se dozvoli pogibljena igra .

• Strasno

29. oktobar 2017 | 20:41

Sta mi imamo od njegove suspenzije kad je poklonio partizanu 3 boda?

• 29. oktobar 2017 | 22:38

Мики

@Strasno

Шта би са судијом против Младости, да ли га терзић наградио, нисте тражили суспензију,а сада сте зинули као акрепи, суспензија, суспензија.....

• Mali

Nemoguce! Pa ne bi valjda partizan namestio utakmicu ???

• Ibro dirka

Nista novo. Kako bi drugacije Partizan do titule

• Nesa

29. oktobar 2017 | 20:40

Ajde i to da vidimo

• Nscz

Pa kako nece kad je produzio dok glodari nisu dali gol. Sva sreca pa gol pao u 98-om inace bi se igralo 120 minuta