Perišić spasio Inter u Veroni (VIDEO)

Bomba Hrvata srušila domaćina

• 0

Inter slavi Ivana Perišića! Hrvatski fudbaler spasio je Neroazure tokom gostovanja u Veroni, nakon što je u 67. minutu doneo trijumf svom timu rezultatom 2:1 (1:0).

Perišić je sjajno reagovao na jednu odbijenu loptu posle kornera i pokupio ju je sa ivice kaznenog prostora, poslavši je direkno u gol. Bomba!!!

Samo osam minuta ranije Đanpaolo Pacini je sa bele tačke matirao Handanovića i tako anulirao gol Borhe Valera još iz finiša prvog poluvremena.

Inter je ostao na drugom mestu sa 29 bodova, dva manje od Napolija, dok je Verona pretposlednja sa samo šest bodova.