≫

Zemun za osam minuta savladao Rad

Mali gradski derbi pripao je zemuncima koji su slavili sa 2:0

• 2

Fudbaleri Zemuna pobedili su danas Rad 2:0 (2:0) u prvoj utakmici vanrednog 19. kola Superlige Srbije.

Zemunci su na stadionu u Gornjoj varoši do petog trijumfa u sezoni došli golovima Marka Ðalovića u 3. i Nemanje Vučića iz penala u 8. minutu.

Vredi napomenuti da su gosti sa Banjice od 44. minuta igrali sa igračem manje zbog crvenog kartona Zorana Ljubinkovića.

Zemun se sada nalazi se na 10. mestu na tabeli sa 21 bodom, sedam više od Rada koji je 14.

U preostalim utakmicama danas igraju: Voždovac - Partizan (16), Mladost - Čukarički (17), Napredak - Bačka (17), Radnički - Mačva (17), Spartak - Javor (17), Vojvodina - Borac (17), Crvena zvezda - Radnik (18).