≫

Prijem na grudi, pa volej iz okreta: Čeh se nije ni pomerio posle majstorije Luke Milivojevića (VIDEO)

Sjajan gol srpskog reprezentativca kojim je ublažio poraz Kristal Palasa protiv Arsenala

• 0

Luka Milivojević je postigao gol za Kristal Palas i ublažio poraz od Arsenala, koji je već na poluvremenu obezbedio pobedu kada je rezultat bio 4:0 na semaforu.

Srpski reprezentativac, koji je na ovom meču nosio kapitensku traku Palasa, sjajno se snašao u kaznenom prostoru Arsenala u 78. minutu, kada je prihvatio jednu loptu na grudi, a zatim volejom iz okreta matirao Čeha, koji se nije ni pomerio.

Bonus video: Pogledajte seksi Hrvatice koje zabavljaju publiku na Evropskom prvenstvu: