Levandovski i Miler razbili Verder: Bajern nastavio niz od 17 pobeda

Bavarci hlade pobednički šampanjac

• 1

Posle pobede od 4:2 (1:1) u, nekada velikom, bundesligaškom derbiju 19. kola sa Verderom, Bajern Minhen nastavio niz od 17. uzastopnih pobeda u svim takmičenjima.

>>>Prvo snajper, pa onda volej! Dva gola srpskog čuda od igrača Milinković Savića! (VIDEO)

Velika pobeda i veliko slavlje danas u Minhenu. Miler i Levandovski su po dva puta pogađali, Hames Rodrigez je isto toliko puta asistirao pa je tako niz od 34 gola na poslednjih 7 utakmica u Minhenu i 16 utakmica bez pobede Verdera samo dodatno uvećan.

Ipak, neizvesna utakmica viđena je u Bavarskoj jer su gosti prvi poveli u 25. minutu kada je Gondorf odlično reagovao na pas u prazno i ubacio loptu u nebranjeni deo mreže.

Da se na poluvreme ode nerešenim rezultatom postarao seu 41. minutu upravo Miler koji je posebno inspirisan kada igra protiv Verdera. Naime, on je proslavio svoj 100 gol u dresu Bavaraca, a posebno je zanimljivo da je njih čak 9 postigao protiv Zelenih.

Bajern je dodao gas u 2. poluvremenu što je dalo rezultat kada je Levandovski, posle kornera u 63. minutu, preokrenuo. Ipak, samo 11 minuta kasnije Sule nespretnom intervencijom postigao autogol.

Domaći su došli u vođstvo još jednim golom istog igrača koji je ponovo glavom u 77. minutu zatresao mrežu rivala na centaršut Milera, koji je i sam doneo konačan rezultat drugim golom na meču u 84. minutu.