Gol i dve asistencije: Ben dominirao u ubedljivoj pobedi Zvezde!

Crveno-beli savladali Grafičar u prijateljskom meču

• 18

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su drugu pobedu u samo 24 sata, pošto su na pomoćnom terenu Marakane savladali BASK rezultatom 4:1 (3:1).

Porpilično ubedljivo, kao i u sredu kada je ''petardiran'' Grafičar.

Junak trijumfa bio je novajlija El Fardu Ben koji je postigao gol, ali i asistirao Boaćiju i Miliću. Asitenciju je upisao i Krstičić, kada je za 2:0 uposlio dvostrukog strelca Boaćija.

Jedini gol za goste dao je Mehmedović pred kraj prvog poluvremena, to iz prvog udarca na gol.

Zvezda je nastupila u sledećem sastavu: Borjan, Stojković, Le Talek, Babić, Anđelković, Račić, Krstičić, Milić, Radonjić, Ben, Boaći.

U nastavku su šansu dobili: Milijaš, Hajdin, Pavković, Nikolić, Joveljić, Ivan Ilić, Eraković i golman Stanković.

Podsetimo, Zvezda u petak putuje u Tursku na drugi deo priprema.