≫

Jojić strelac za Keln posle bombe iz slobodnjaka, Bajern demolirao slabašni Frajburg (VIDEO)

Keln sve bliži Cvajti

• 4

Miloš Jojić fantastičnim golom, posle slobodnog udarca, podsetio na svoje najbolje partije, iako su fudbaleri Štutgarta pobedili njegov Keln u okviru 25. kola nemačke Bundeslige.

>>>Šok u Grčkoj, Prijovićev gol nedovoljan: Tripolis posle neviđene drame pobedio PAOK (VIDEO)

Domaći fudbaleri odlično započeli meč golom Pizara u 7. minutu, ali su gosti uspeli da preokrenu čitav tok meča za samo 2 minuta. Dvojac Tomi i Gomez su na sličan način prvo u 45., a potom i u 47. minutu potpuno promenili stanje na terenu. Na poluvreme se otišlo rezultatom 2:1.

U nastavku, 50.000 domaćih navijača je pokušalo da "trgne" svoje ljubimce, ali ih je, još jednom, utišao Bek u 57. minutu za veliko vođstvo gostiju.

Do kraja, srpski internacionalac Miloš Jojić pokazao je šta sve ume i može. Igrao se 86. minut kada je dosužen slobodan udarac za Keln.  Bivši igrač Partizana je preuzeo odgovornost, postavio loptu sa leve strane protivničkog šesnaesterca i uputio neodbranjiv udarac " u raklje" gostujuće ekipe. Ipak, na veliku žalost Jarčeva, ovaj evrogol samo je ublažio poraz.

Kod Bajern Minhena ništa novo. Ovogo puta ubedljivu pobedu Bavarci su zabeležili na gostovanju Frajburgu.

Prvoplasirani tim nemačkog prvenstva silovito je krenuo od samog starta. Pritisak je urodio plodom u 25. minutu kada je autogol postigao Švolov. Već dva minuta kasnije, Toliso je povećao prednost na 2:0.

Ni posle dolaska sa poluvremena gosti nisu popuštali gas već su sa još dva pogotka u mreži domaćina samo potvrdili zašto im , za sada, nema ravnih u Bundesligi.