≫

Boaći dao gol na debiju u Kini! Iz penala! (VIDEO)

Popularni Boćko ponovo trese mreže

• 21

Bivši fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći postigao je gol na svom debiju u dresu kineskog Đijangsu Suninga u pobedi od 2:1 nad Tijanđin Tedu u okviru 4. kola kineske Superlige.

>>>Partizanove muke sa reprogramom: Tavamba nije potpisao odlaganje duga, golman dogovorio odlazak iz kluba bez obeštećenja

Golgeter koji je napustio Marakanu za sumu od 5.5 miliona evra tek 1. aprila odigrao je svoj debi meč i to vrlo uspešno. Iako je na teren ušao sa klupe u 57. minutu, samo 18 minuta bilo mu je potrebno da, baš kao i u Zvezdi, zatrese mrežu, doduše sa bele tačke.

Početno vođstvo je uvećano samo par minuta kasnije kad aje Aleks Tešaira postigao novi pogodak. Konačnih 2:1, postavio je Žonatan u 81. minutu.

Da podsetimo, pre potpisa za osmoplasirani tim kineskog šampionata Đijangsu, Boaći je u dresu Zvezde bio strelac 23 pogotka na 28 utakmica.