Luka Jović dao novi gol za Frankfurt i odmah izašao sa terena (VIDEO)

Srbin se povredio šest minuta posle vodećeg gola

• 3

Luka Jović ne prestaje sa odličnim partijama od početka sezone!

Mladi srpski napadač postigao je svoj osmi gol za Ajntraht u Bundes ligi, ukupno 14 računajući i dres mlade reprezentacije.

Tadić ''promašio'' bod protiv Arsenala u 86. minutu (VIDEO)

Jović je nopvi pogodak dao Hofenhajmu u 49. minutu meča, ali je već šest minuta kasnije izašao napolje zbog povrede.

Jović je na taj način upotpunio sjajan vikend srpskih reprezentativaca koji su ''rešetali'' za svoje klubove.

U subotu su to bili Milivojević, Mitrović, Kostić i Tošić, dok je u nedelju i Ljajić bio strelac za Torino.

Ipak, Ajntraht nije pobedio u ovom meču. Hofenhajm je izjednačio samo minutu pošto je Luka izašao napolje preko Gnabrija.

Poslednjih pola sata za domaćina je igrao i Mijat Gaćinović, ali se rezultat nije menjao. Ajntraht je ostao na 4. mestu sa 46 bodova, dok je Hofenhajm 7. sa 43 boda.

Fudbaler Dortmunda Miči BačuajFoto: Tanjug/AP

Borusija iz Dortmunda je nešto ranije savladala Štutgart rezultatom 3:0 i sada je na 3. mestu sa 51 bodom.

Strelci su bili Pulišić, Bačuaj i Filip.