≫

Zvezda za tri minuta rešila derbi, Partizan u 97. dao gol iz penala (FOTO) (VIDEO)

≫

Crveno-beli slavili rezultatom 2:1 golovima Radonjića i Pešića, dok je Ožegović pogodio za crno-bele

• Toma

15. april 2018 | 01:34

Grobarcine dosle u 10 frakcija: zabranjeni, otpisani, zapisani ali izgleda najjaca frakcija im je RASHODOVANI

• Ćoravi

15. april 2018 | 00:14

Neznam koliko cete jos dugo da se radujete

• 15. april 2018 | 09:48

Žika Živac

@Ćoravi

Još dugo ,dugo.A ti ćeš da patiš isto koliko se i mi budemo radovali!

• 15. april 2018 | 10:44

Delija

@Ćoravi

Ne znam kad ces ti kid nauciti da se ne znam pise odvojeno.Idi u skolu..

14. april 2018 | 23:58

Neverovatno je da Lazar sa onim hieroglifima nije ostavio ni jedan komentar...mora da je na kosarkaskim vestima...

• Zis

14. april 2018 | 23:54

Steta je sto je Zvezda stala posle dva nula bili su zreli za peticu Partizan je mnogo slabiji od Zvezde .

14. april 2018 | 23:24

Čestitam Zvezdi na zasluženoj pobedi! Ubedljivo najlošija utakmica Partizana ove sezone!

• Grobar sam bijo i bicu

14. april 2018 | 23:17

Cist opsajd kod drugog gola ali miljenici fssa se to nesvira kao ikad lopta predje golaut liniju. Milkenica mora ili iz opsajda ili golauta ili iz nepostojeceg penala. Vi ste sramota srbskog fudbala.

• 15. april 2018 | 09:53

Žika Živac

@Grobar sam bijo i bicu

Jeste,kod prvog je bio faul nad stativom.Kod drugog ofsajd i ulazak u gol sa loptom!Mnogo loše igra Zvezda,trebali smo da ispadnemo iz lige bez ijedne pobede...Sve su nam sudije davale golove,protivnici se sklanjaju...ma bruka😂

• 15. april 2018 | 13:23

Žika Živac

Opsajd je bio,ali ofsajd nije! 😂

• Lazar Mड़ञणम

14. april 2018 | 23:16

Ovo mi je mnogo draze nego da smo danas bili i na 3 boda u fudbalu i da smo pobedili. Ovim se prekida jedno veliko zlo koje skupo kosta nase gradjane !!!!

Žika Živac

@Lazar Mड़ञणम

To si u pravu,veliko ste zlo.Sad će valjda vratiti stadion Vojsci!

• Igor Grobar

14. april 2018 | 23:05

Igraci Partizana su se hrabro borili danas eto derbi je zavrsen 2.1 za CZ ali Partizan je ipak dao gol, bilo bi pravo cudo da nereda na tribinama nije bilo.

• Marko

14. april 2018 | 22:44

Pa nije zanimljivo bez franja , mi i kad gubimo mi se svadjamo a njih nema, prosto me neka depresija uhvatila 😂😂😂

• Srbijaa

14. april 2018 | 22:23

Bravooooo bree!!!Borjane doktore,Mic legendo tako se bori za grb Zvezde i saigraca!Svakaa cast majstoriii pokazali ste misevima gde im je mesto 💪💪💪

• Pele

14. april 2018 | 22:06

Gde ste misevi?

• Br@nko

14. april 2018 | 22:05

Da grobari više nekukaju.Na dva derbija za redom sviran im penal,a da ovaj se ne računa pošto nisu pobedili ili igrali nerešeno.

• milan

14. april 2018 | 21:51

Eto grobari, dobili ste penal, sad ste mirni narednih 20 godina.

• Milos

14. april 2018 | 21:39

Ljudi moji Sta je ovo? Ovaj Ilijev i Djukic unistise Partizan nacisto. Onako na finjaka. Napolje iz hrama. Nevernici!

• Милоје

14. april 2018 | 21:29

А ђе се сакри Лазар М

14. april 2018 | 21:27

• Miki

14. april 2018 | 21:24

Čim su prvi put ušli u šesnaesterac,sudija svirao penal! Naravno u 100-tom minutu!!!

• Predrag

14. april 2018 | 21:21

Gori od Partizana i trenera Djukica - je jadni sudija - Grujic! Losa utakmica, antipropaganda fudbala! Antpropaganda fudbala od strane ocajnog sudije - Grujica! Sramota!

• @#ГИХТ

14. april 2018 | 21:01

Без пенала,у 97'нема гола партизана!

• Žika Živac

14. april 2018 | 20:59

Penaltizan!Penal za spas od bruke!Pokazali smo ko je tata!Napred Zvezdo!

• Milan

14. april 2018 | 20:58

Polako ljudi nista jos nije gotovo ima taj plej off dele se bodovi...a ovo je plej off nista onda...😂😂😂😂😂😂

• RS

14. april 2018 | 20:57

Alo bre ovo vise nema smisla.Grobari jel vas sranota ja sam Grobar ali moram to reci.Zar nij lepse svi na jugu i pevamo za Partizan i nosimo nasu ekipu a ovako svako svoje.Djukicu je jedan veoma dobar coveka ali je za trenera glup.

• bane

14. april 2018 | 20:52

Partizan bi mozda bi i dobio nereseno i pobedio da je od prvog minuta igrao tosic sto je i dokazao u zadnjih deset minuta kad je usao u igru tek je tada partizan poceo da sastavlja se u igri zasluzena pobeda zvezde drugi gol nisam imao prilike da ga vidim ako je srnic dodirnuo loptu pre nego sto je presla liniju to bi bio opsajd inace trener pod hitno otkaz a zvezda nece sigurnu uci u ligu sampiona jer nema kvalitet za nju a i ligu evrope ne bi bili da im nije sudijapomogao kad je sudio prvi mec protiv kasandora i nije priznao cist gol sto svi iskreni zvezdasi znaju da sam u pravu partizan je ostecen protiv olimpijakosa pa nista sta je tu najgore je kad se zveda hvali igrala protiv arsenala i samo izgubili 1-0 ej oni su igrali sa rezernim igracima da su hteli da igraju sa prvom postavom ukopali bi zvezdu i sa partizanom je isti slucaj mi neznamo sta je fudbal treba neko da nas nauci a to su velikani spanije nemacke engleske italije

• 15. april 2018 | 00:28

boško drljić

@bane

au brate! dva vinjaka, jedan depromazepam!!!

• Brat

14. april 2018 | 20:51

Djukicu odlazi breeee.Komsijama nek je srecno osvajanje titule.Ee aje sve ali da igra Djerlek po tome se vidi koliko je glup.

• Može biti samo je*an

14. april 2018 | 20:49

"Buši Stojketa , buuušiiiiiii .........!!!!!!!!"

• GP

14. april 2018 | 20:48

Drugi gol nije dao Pesic vec Srnic iz cistog ofsajda. Znao sam da ce Grujic nesto zeznuti. Smesno bre i onaj penal u zadnjoj minuti nadoknade ( a mozda je cak i prosla) kao da nesto znaci. Mada je bilo povlacenje za penal ,a li ga ni ja, kao partizanovac, ne bih svirao. Drugo poluvreme se fudbal igrao, brat bratu, nekih petnaest minuta. Zakljucak, barem moj: zvezda vise zelela,a Partizan nezainteresovan. Zvezdina prednost - TRENER!

• 15. april 2018 | 01:04

As

@GP

Ofsajd? Utrenutku kada je Pesic uputio udarac Srnic se nalazio iza lopte. Nauci pravila.

• Putin R.S

14. april 2018 | 20:46

Da ste kojim slucajem ranije tri puta pali u seanaestercu Zvezde, svirao bi vam tri penala. Malo ste zakasnili.

• 15. april 2018 | 08:49

Miki

@Putin R.S

Ma pali bi oni,nego nisu stigli do šesnaesterca!

• YYY

I naravno, penaltizan! Makar i u 98.minutu.

• TETAK

14. april 2018 | 20:40

Ah taj 97 mnut. Navikli da daju golove u 90+ čak i kad gube pa makar i iz penala.

• Djole

Xaxaxa a sto bi nam svirali penal da je bilo 1:0..Nego ovo kao ah dajte ima sad kad je gotovo

• ДС

Од данас партизанове утакмице трају 100 и више минута да би постигли гол ( из прналтизана) наравно

• Boki

Kao sto rekoh, dva penala na dva derbija. Kukanje se isplatilo.

• Partizan pa Bog

Cestitam sudiji na dobrom sudjenju , takodje zvezdi na pobedi bili smo losi u prvom poluvremenu primili smo dva gola iz gresaka koje nas prate vec duze vreme , vreme je za promene , 70% odbrane je jako lose igra celo prvenstvo , djukicu je ovo verovatno poslednji derbi a takodje ce ceh platiti i ivica iliev.

• Valjevac

POBEDA i TITULA

• anonim

Penaltizaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!DOMINIRAJ NAD JUGOSLOVENIMA!!!!!!!

• Ja...RS

Deratizacija glodara uspjela hahaha opet penal u 97 minutu

• Pop

14. april 2018 | 20:37

Ivice vrati ovog Sumu u cirkus gde si ga i našo!

14. april 2018 | 20:30

Dokazali smo zašto smo zaslužili titulu.

• 15. april 2018 | 00:14

Ćoravi

@Žika Živac

Gde ste se vi i kome dokazali. Kod CSKA!

14. april 2018 | 20:29

Nek uzmu franje titulu ako ih nije sramota!

Sklanjalica hahaha

• PEXON

14. april 2018 | 20:28

Zvezda sampion.bravo ZVEZDO

• IQ

14. april 2018 | 20:25

Zar ljudi jos pokusvaju da naprave dobar fudbal kod nas? Ko bre uopste gleda ove baletane? Nemaju bre osnovne sportske discipline, kako igraci tako i navijaci, a kamo li nesto vise. Svetski smo beton liga. 😀

• Delija

14. april 2018 | 20:22

Nije sviran cisti penal 😂😂😂😂😂😂

• Doktor

14. april 2018 | 20:14

Pitanje na koje nadležni, ko god da su, mora da odgovori: kako je moguće na ovakvoj utakmici, visokog rizika, dozvoliti da se na tribinama unese sva ova pirotehnika. Kada neko od "nadležnih" bude zbog toga odgovarao, ovakve stvari se neće dešavati.

• Ivangm

14. april 2018 | 20:13

Jel se ovo opet FRANJOVCI tuku medjusobno oko sipke....🤣😂🤣

• VukSamotnjak

14. april 2018 | 20:11

Procitah, tuca navijaca, to nisu navijaci, to su huligani , obicna banda i narkomani, pravi navijaci nesmaju da odu na stadion i da posteno navijaju

14. april 2018 | 19:30

Nikad nisam gledao losiji Partizan, ne znam stvarno sta radi ovaj djukic. On samo zna Borac I Rad da dobije.

• 14. april 2018 | 20:51

Putin R.S

@Miki

Vi nikada niste ni igrali kako trxba, nego su vam Karadzic i sudije donele tutule za sta i veliku zahvalnost ima i bivsi predsednik drzave Tadic kao tadasnji pocasni potpresednik vaseg kluba, a takodje i Dacic. Jos uvek Karadzic vedri i oblaci u FSS-u.

• 14. april 2018 | 20:56

Tirinti

@Miki

Nije partizan bio loš,samo je zvezda bila mnogo,mnogo bolja

Nenad

@Miki

Da igraju oni koji stvarno zasluzuju a ne oni koje gura Ilijev sve bi bilo drugacije!

• Realan

Partizan igra iz utakmice u utakmicu na taktiku 'izbijaj loptu na Tavambu,pa sta bude,bude' ne igra se tako fudbal rodjaci...Zvezda daleko,daleko bolja!

• Doktor

Partizan ima trenera u fudbalu ko mi u košarci. Nezna se ko je veći neznalica.

• Wien

Gde ste grobariiii...???....hahahah.....

• Dex

14. april 2018 | 19:23

Pa ko jos gleda ovu bedu od fudbala

Sad ce Djuka reci nemam sta da zamjerim igracima,borili su se.

• Dr.LE

14. april 2018 | 19:20

Titula, titula...slaviće se noćas titula...indija, pakistan....

• Mile

14. april 2018 | 19:15

E moj Djukicu pa ti nemas odbrane. Jadno.

@Dejan Bajic

Gori od Partizana i jadnog Djukica- ZNAČI - ZAISTA vam kažem, je sudija - GRUJIĆ!!!

• Jove

14. april 2018 | 19:06

Valjda ce konačno doći trener koji zna kako se igra fudbal.

• Grobar

14. april 2018 | 19:05

Cestitam zvezdi na pobedi

• Klod

Pitanje za Djukica i Ilijeva: DA LI VAS JE SRAMOTA!?

14. april 2018 | 19:02

Sve dok budu igrali oni koji moraju, a ne oni koji znaju i umeju od naseg Partizana, nazalost , nece biti nista! Gde je Djole Jovanovic?

14. april 2018 | 18:48

Znaci ni usporeni snimak ruke u 4. min necemo videti?

14. april 2018 | 18:12

danas uzimamo duplu krunu..zvezda je u starhu od jos jednog poraza u niz..samo sudije ih mogu spasti cega se svi i bojimo...neka bude poteno onda znam da ce biti 0-3..idemo gaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii