Nestvarna odbrana Donarume u 93. minutu udaljila Napoli od skudeta! (VIDEO)

O ovoj odbrani golmana Milana pričaće se još dugo

• 1
Donaruma brani neodbranjivo u posledjim trenucima meča; Foto: Tanjug/AP

Derbi meč 32. kola italijanske Serije A između Milana i Napolija završen je bez golova najviše zahvaljujući mladom golmanu Milana Điđiju Donarumi koji je u poslednjim trenucima meča izvanredno intervenisao.

>>>Uđite u Zvezdinu svlačionicu posle derbija: Dva igrača udarila po pivu, Borjan poslao poruku Grobarima! (VIDEO)

Bez obzira na to što su mreže mirovale, i jedna i druga ekipa imale su svoje šanse koje nisu uspele da iskoriste.

Ipak, stopostotnu šansu na meču imao je Poljak Arkadiuš Milik u sudijskoj nadokandi kada je ostao sam ispred Donarume, šutirao u njegov desni ugao i promašio potencijalna tri boda koja bi Napoliju i te kako značila u borbi za titulu.

Pogledajte sjajnu intervenciju golmana Milana:

U Bolonji, domaći tim je slavio protiv Verone koja je jedan od glavnih kandidata za prelazak u Seriju B.

Bolonja je povela u 31. minutu golom Simonea Verdija, da bi u 94. minutu Adam Nađ povećao prednost svog tima na 2:0 i tako postavio konačan rezultat meča.

Za ekipu Verone, srpski internacionalac Jagoš Vuković je odigrao svih 90. minuta.