≫

Atletiko izrešetao Levante, Dmitrović i Eibar stali! (VIDEO)

Madriđani nisu imali milosti prema Levanteu

• 0

Fudbaleri Atletiko Madrida povedili su Levante sa 3:0 u 32. kolu španske Primere i učvrstili drugo mesto na tabeli ispred gradskog rivala Real Madrida i Valensije.

>>>Nestvarna odbrana Donarume u 93. minutu udaljila Napoli od skudeta! (VIDEO)

Iskusne Jorgandžije uspele su da iskoriste praktično sve svoje prilike na meču. Prvo je Korea načeo mrežu protivnika u 33. minutu.

Potom je Grizman u 48. minutu postigao je lep pogodak kada je sa nekih desetak metara šutirao pod prečku, da bi konačnih 3:0 postavio Fernando Tores u 77. minutu meča. Ovim pogotkom Tores je postao 5. igrač kluba koji je postigao 100 golova.

U prvom meču nedeljnog programa Primere Alaves je na gostovanju savladao Eibar za koji brani srpski intrernacionalac Marko Dmitrović.

Meč je rešen već u 5. minutu kada je Guideti odlično reagovao na asistenciju Sobrina i poslao loptu tik pored desne stative srpskog golmana.