Spektakularan lob Gorana Pandeva bacio Lazovićevu asistenciju u senku (VIDEO)

Makedonski reprezentativac pokazao kakav je fudbalski znalac

• 0

Veoma zanimljiv meč viđen je u na Luiđi Feraris stadionu u poslednjoj utakmici 34. kola Serije A, gde je Đenova savladala Veronu sa 3:1. Doprinos u pobedi domaćeg tima dao je i srpski fudbaler Darko Lazović, koji je upisao asistenciju.

On je u 78. minutu sjajno uposlio Besu u kaznenom prostoru i poslužio ga kao "na tacni" da postigne ključni gol za 2:1, nakon što je prethodno Medeiros već u 7. minutu doneo vođstvo "Grifonima", a potom u 2. poluvremenu iz penala izjednačio Romulo.

Ipak, potez utakmice imao je makedonski fudbaler Goran Pandev, koji je i u veteranskim danima pokazao kakav je majstor. Sjajnim lobom

Verona je posle ovog poraza u teškoj situaciji jer joj Krotone, koji je u zoni opstanka, beži 6 bodova četiri kola pre kraja. Đenova je sada na 11. mestu posle ova tri boda.