≫

Srpski Ajntraht slavio, Nastasić pocrveneo zbog VAR-a, Grujić debitovao u trijumfu Herte! (VIDEO)

Veliki peh za Nastasića

• 0

Fudbaleri Ajntrahta pobedili su Frajburg na gostovanju sa 2:0, a skoro ceo meč u ulozi plejmejkera odigrao je naš Mijat Gaćinović.

On nije direktno bio umešan doduše u pogotke, prvi je postigao Miler na pas Halera, koji je u finišu meča postavio konačan rezultat.

Gaćinović je zamenjen u 88. minutu kada je već sve bilo praktično rešeno, dok je Filip Kostić šansu dobio u 69. minutu, a sve je sa klupe posmatrao Luka Jović.

Marko Grujić je dobio priliku da debituje u 90. minutu na meču Herta - Nirnberg, zamenio je strelca Ibiševića, koji je u 27. minutu zatresao mrežu.

Ipak, posebno je bio zanimljiv meč Volfsburg - Šalke, bilo je 2:1, a naš Matija Nastasić je u gostujućem timu dobio crveni karton, i to posle VAR analize.

Arbitru nije preostalo ništa drugo osim da ga isključi zbog prilično neopreznog starta, uzaludno se čudio naš reprezentativac jer je u ovoj situaciji morao bolje da odreaguje.

Iako je i Volfsburg ostao bez igrača u 85. minutu zbog isključenja Bruksa, Ginček je u 94. zatresao mrežu za konačnih 2:1.

Augzburg je sa 2:1 nadigrao Dizeldorf, Verder i Hanover su sa 1:1 podelili plen.