≫

Čuka i Radnički iz Niša podelili plen, Zemun slavio prvu pobedu u sezoni!

Konačno su i to dočekali Zemunci

• 1

Fudbaleri Čukaričkog i Radničkog iz Niša remizirali su sa 1:1 u 7. kolu Superlige.

Povela je Čuka na svom terenu u 23. minutu preko Stojanovićaa, ali je i sama sebi oduzela prednost, autogolom Stevanovića samo šest minuta kasnije.

Prethodno, Zemun je slomio tim Rada na svom terenu preko Kukuličića u prvom minutu drugog poluvremena sa 1:0.

Na tabeli, Radnički je drugi sa 14 bodova, jednim manje od Crvene zvezde koja ima dve utakmice manje. Čukarički ima 12 bodova,  a sa druge strane, Zemun je zabeležio prvu pobedu posle niza od četiri poraza.

U kasnije odigranim mečevima, viđen je najmanje popularan rezultat - nije bilo golova na mečevima Napredak - Voždovac i Radnik - Proleter.