≫

Sjajna noć za Tadića i Kolarova u Ligi šampiona, Hrvat srušio Real još u 2. minutu (VIDEO)

Srpski reprezentativci su bili asistenti za svoje timove

• 6

Pobede Juventusa i Mančester Sitija otvorile su 2. kolo Lige šampiona, a na ostalim mečevima u grupama E, F, G i H viđeno je nekoliko iznenađujućih rezultata!

Tu, pre svega, mislimo na pobedu CSKA protiv šampiona Evrope Reala (1:0), kao i remi Ajaksa na Alijanc Areni protiv Bajerna (1:1).

Holanđani su čak bili bolji rival, a Manuel Nioer je u tri navrata spasio Bavarce poraza na svom terenu. Kao i prečka u 90. minutu posle udarca Šenea...

Domaćin je poveo golom Humelsa u 4. minutu, da bi Dušan Tadić u 22. ''spojio'' Mazrauija sa golom za konačan rezultat.

U istoj grupi, grupi H, videli smo neverovatan meč u Atini!

Benfika je vodila 2:0 protiv AEK-a, domaćin za devet minuta izjednačio na 2:2, imao zicer za potpuni preokret i na kraju izgubio utakmicu - 2:3!

Gosti su već posle 15 minuta imali dva gola viška preko Seferovića i Grimalda i činilo se da će bez problema slaviti. Međutim, Dijas je u finišu prvog poluvremena dobio crveni karton i uveo meč u dramu u nastavku.

Klonaridis je, potom, u 54. i 63. izazvao delirijum domaćih navijača koje je razljutio 10 minuta kasnije. Umsto da doda samom saigraču, on je pokušao da postigne het-trik. Kazna je stigla minut kasnije preko Semeda.

Real je na gostovanju u Moskvi poražen rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je Hrvat Nikola Vlašić još u 2. minutu.

Madriđani su imali nekoliko sjajnih prilika za preokret, ali lopta jednostavno nije htela u gol.

Domaćina je u nadoknadi vremena spasila i stativa koju je pogodio Marijano, a vredi pomenuti da je i golman Igor Akinfejev dobio crveni karton psose toga. Međutim, nije to bio penal.

Roma je u istoj grupi demolirala Plzenj na svom terenu rezultatom 5:0, a trostruki strelac bio je Edin Džeko.

Kod prvog gola asistent mu je bio Aleksandar Kolarov koji je učestvovao i u akciji kod gola Undera.