≫

Asistencija, pa gol Jovića! Srpski reprezentativac nastavio da rešeta u Nemačkoj (VIDEO)

Sjajan učinak našeg asa koji je najzaslužniji za trijumf u gostima

• 6

Fudbaler Ajntrahta Luka Jović potvrdio je vrhunsku formu u Nemačkoj!

Posle efikasnog meča protiv Lacija kome je dao gol,Jović je u 46. minutu pogodio za 2:0 Ajntrahta u gostima protiv Hofenhajma.

Prethodno je u 40. minutu asistirao Rebiću za vodeć gol, a Frankfurt je na lkraju slavio rezultatom 2:1.

Nelson je u 83. donekle uneo neizvesnost u ovaj meč koji je pre kraja završio Hrvat Rebić. On je u 65. minutu dobio drugi žuti karton.

U meču koji je odigran pre ovog, Frajburg i Leverkuzen su podelili bodove - 0:0.

Lajpcig u poslednjem meču dana dočekao Nirnberg i ispratio ga kući sa šest golova u mreži - 6:0.

Šabicer i Verner su bili dvostruki strelci, a ovaj poslednji je čak stigao i penal da promaši.