≫

Pogledajte golove i najbolje poteze sa utakmice Zvezde i Dinama u Vranju! (VIDEO)

Crveno-beli su imali totalnu inicijativu tokom većeg dela meča posle koje su postignuta dva pogotka

• 9

Fudbaleri Crvene zvezde  pobedili su ekipu Dinama iz Vranja sa 2:0 golovima Stojiljkovića i Joveljića i tako prošli u nastavak takmičenja.

>>> Zvezda rutinski prošla u 1/8 finala Kupa: Joveljić se novim golom nameće Milojeviću! (VIDEO)

Početnu inicijativu crveno-belih golom je krunisao Stojiljković.  Igrao se 13. minutu kada je Srnić  prebacio loptu na levu stranu do Hajdina koji je šalje na peterac, odakle napadač Zvezde rutinski postiže gol za početno vođstvo.

U nastavku viđena je konstantna inicijativa Beograđana, a mladi Joveljić duplirao je prednost novim golom za svoj klub.

Najbolje poteze sa meča Dinamo Vranje - Crvena zvezda, kao i golove sa utakmice, možete pogledati u videu na početku teksta.