Kolarov slučajno udario igrača CSKA kolenom u glavu, Roma slavila u Moskvi (VIDEO)

Naturalizovani Rus je izvukao ''deblji kraj'' posle sudara na sredini terena

• 1

Mario Fernandes, defanzivac CSKA i reprezentacije Rusije, iznet je sa terena tokom meča 4. kola Lige šampiona protiv Rome.

I to nakon sudara sa srpskim fudbalerom Aleksandrom Kolarovom koji je nehotice udario Fernandesa kolenom u glavu.

Njih dvojica su se najpre sudarili, a Kolarov je u padu zakačio fudbalera CSKA u 9. minutu. Samo tri minuta kasnije Fernandes je na terenu zamenio Šenikov.

Roma je u tom trenutku vodila sa 1:0 golom Manolasa u 4. minutu, a Rimljani su na kraju slavili rezultatom 2:1.

Izjednačio je domaći tim u 51. minutu golom Sigurdsona, da bi Pelegrini u 59. postavio konačan rezultat.

Samo tri minuta kasnije CSKA je ostao bez igrača manje, jer je drugi žuti karton dobio Magnuson.

Roma posle 4. kola ima devet bodova, dok je ruski tim ostao na četiri.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

U drugom meču koji je odigran od 18.55 minuta Valensija je savladala Jang Bojs rezultatom 3:1.

Dovoljno da se preskoči Junajted na drugoj poziciji, ali vredi pomenuti da engleski tim ima meč manje.

Santi Mina je bio dvostruki strelac, dok je treći gol postigao Soler. U međuvremenu je za goste pogodio Asale.