Ronaldo i Mandžukić utišali San Siro: Iguain hteo da se bije s Kristijanom, promašio penal i dobio crveni karton (VIDEO)

Bilo je to košmarno veče za Argetinca u derbiju protiv svog bivšeg kluba

• 1

Fudbaleri Juventusa slavili su u velikom derbiju Italije protiv Milana na San Siru sa 2:0 golovima Marija Mandžukića u 8, i Kristijana Ronalda u 81. minutu.

Navijači Milana najavili su rivalima paklen doček spektakularnom koreografijom, ali Mandžukić se nije uplašio i već u 8. minutu je posle dobrog centaršuta Aleksa Sandra sa leve strane glavom zakucao loptu iza leđa Donarume.

Milan je imao šansu pred kraj prvog poluvremena, ali je Gonzalo Iguain promašio penal i time upotpunio košmarno veče protiv svoje bivše ekipe.

Kristijano Ronaldo je u 81. minutu postavio konačan rezultat, kada je iskoristio odbitak pred golom Milana, i zakucao loptu u mrežu Rosonera.

Sve je moglo da bude drugačije da je Iguain pogodio sa bele tačke u 41. minutu. Argentinac je očigledno pregoreo u želji da se dokaže protiv Stare torinske dame, koja ga se letos olako odrekla, pošto je dovela Kristijana Ronalda.

Posle promašenog penala bio je vidno nervozan, pa je meč završio u 83. minutu, kada je napravio žestoku glupost. Nakon što je zbog faula dobio žuti karton, usledio je buran protest, verovatno i psovke ka glavnom arbitru, koji mu je zatim pokazao i drugi žuti karton, a samim tim i put u svlačionicu.

Iguain se nije mirio s tim i želeo je čak i da se obračuna sa Kristijanom Ronaldom, koji je prišao, pokušavajući da ga umiri.