≫

Težak poraz Reala: Ne bi bilo iznenađenje da su primili i pet komada (VIDEO)

Eibar u potpunosti nadigrao ''kraljevski klub'' i slavio sa 3:0

• 5

Eto, sada i Santjago Solari zna kakav je osećaj izgubiti utakmicu kao trener Reala! I to prvi meč otkako je i zvanično promovisan u trenera ''kraljevskog kluba'' 13. novembra! Prethodno je kao privremeni ređao samo pobede...

Real je gostovao Eibaru i potučen je do nogu. I rezultatski i igrački - 3:0 (1:0)!

Da Tibo Kurtoa nije bio raspoložen u drugom poluvremenu, šampion Evrope bi verovatno meč završio sa pet primljenih golova u svojoj mreži.

Sve je počelo u 16. minutu kada je Eskalante nekako ugurao loptu posle slabe intervencije belgijskog golmana. Gosti su tražili ofsajd, pozivajući se na raniju poziciju jednog od igrača, ali je VAR pokazao da je sve bilo čisto.

Zanimljivo, Realu je u 5. minutu poništen gol, jer je strelac geret Bejl bio u ofsajdu.

Sumrak Reala usledio je u periodu od 52. do 57. minuta kada je Enrih najpre da gol, pa potom i asistirao Kikeu za konačnih 3:0.

Za Eibar na ovom meču nije igrao Marko Dmitrović koji će se na teren vratiti za dve nedelje. Podsetimo, prvi golman reprezentacije Srbije je nedavno imao operaciju.

S druge strane, kapitensku traku Reala je nosio Serhio Ramos koji se suočava sa optužbom da je dopingovan igrao finale Lige šampiona.