≫

Šou Jirgena Klopa: Nemac utrčao na teren za vreme utakmice, ludački grlio svog golmana (VIDEO)

Neopisive scene na "Enfildu" posle gola Origija u 96. minutu za pobedu u gradskom derbiju

• 4

Teško je rečima opisati euforiju navijača Liverpula posle gola "ljutom" rivalu Evertonu u 96. minutu, pa još posle nesvakidašnjeg kiksa golmana rivala.

To se mora osetiti.

Naravno, potpuno "ludilo" zavladalo je "Enfildom" kada je Origi smestio loptu u mrežu, eruptirale su tribine, pravi zemljotres oduševljenja je nastupio.

Trenutak najvećeg navijačkog "ludila" obuzeo je i Jirgena Klopa, menadžer Liverpula je kao oparen skočio posle gola, utrčao u teren i skočio u zagrljaj golmana Alisona.

S razlogom je grlio svog golmana, koga je označio junakom meča zbog nestvarne intervencije na 0:0 u prvom poluvremenu.

Pogledajte Klopov "ludački" trk ka Alisonu.