≫

Sergej bombom probušio mrežu Torina, Marušić dobio direktan crveni! Pobede Intera i Rome u gostima (VIDEO)

Vezista Lacija doneo bod svom timu na Olimpiku

• 7

Izgleda da za Sergeja Milinkovića Savića stižu bolji dani na terenu, i to baš pred kraj godine čiju drugu polovinu će želeti što pre da zaboravi!

Posle gola koji je postigao protiv Kaljarija, srpski reprezentativac je zatresao i mrežu protiv Torina u okviru 19. kola Serije A.

Sergej je u tom 62. minutu izjednačio rezultat protiv Torina na 1:1, nakon što je Beloti u finišu prvog poluvremena ''načeo'' Lacio na Olimpiku.

To je ujedno i buio konačan rezultat, a vredi pomenuti da je crnogorski reprezentativca Adam marušić dobio direktan crveni karton u 86. minutu. I Torino je meč završio sa igračem manje, pošto je Meite u 90. morao ranije na tuširanje.

Saša Lukić, reprezentativac Srbije u dresu Torina, igrao je poslednjih 20 minuta i zaradio je žuti karton.

Roma i Inter su ostvarili važne pobede u gostima!

Neroazuri su na jedvite jade savladali Empoli golom Keite u 72. minutu, dok je Roma bila bolja od Parme rezultatom 2:0.

Igrač utakmice bio je Turčin Under koji je postigao gol i asistirao Kristanteu. Kapiten Orlova, Aleksandar Kolarov, zaradio je žuti karton u finišu prvog poluvremena.

Vredi pomenuti i ubedljivu pobedu Atalante, koja je u gostima sravnila Sasuolo rezultatom 6:2.