≫

Napoli i Čelsi jednom nogom u 1/4 finalu Lige Evrope (VIDEO)

Pobedu je upisala i Valensija...

• 2

Fudbaleri Napolija i Čelsija praktično su završili sav posao u osmini finala Lige Evrope, pošto su sa 3:0 pobedili Salcburg i Dinamo iz Kijeva!

Napolitanci su već u 18. minutu vodili sa 2:0 protiv prošlogodišnjeg finaliste, golovima Milika i Ruiza, da bi konačan rezultat autogolom postavio Onguene u 58. minutu.

Salcburg je tokom celog meča bio u podređenom položaju i mogli su još barem dva gola da prime. Međutim, isto toliko su mogli i da daju u finišu. Možda bi i dali  da među stativama nije stajao Meret.

Čelsi je u drugom poluvremenu slomio otpor gostiju, dok je prednost Plavcima doneo Pedro u 17. minutu.

Vilijan je sjajnim pogotom iz slobodnjaka u 65. duplirao prednost, a konačan rezultat postavio je rezervista Hadosn - Odoi u 90. minutu.

Valensija je u 24. minutu imala 2:0 protiv Krasnodara golovima Rodriga, ali je Klaeson u 63. doneo neizvesnost u revanš - 2:1.

Podsetimo, Dinamo je nešto ranije pobedio Benfiku, Inter je promašio penal u Frankfurtu, dok su Zenit I Sevilja podbacili na svom terenu.