≫

VAR kaže - može pobeda za Atletiko! (VIDEO)

Godin pogodio za Jorgandžije u 76. minutu, Grizman u 94. potvrdio trijumf

• 1

Atletiko je ostao u trci za šampionskom titulom u Primeri, i to posle pobede nad Đironom u okviru 30. kola rezultatom 2:0 (0:0)!

Strelac jprvog i najvažnijeg gola bio je Dijego Godinu u 76. minutu, kada se odlično iskrao u jednoj gužvi i sa par metara glavom poslao loptu u mrežu.

Radio je u tom slulaju VAR! Morao je, jer se činilo da je Urugvajac bio u ofsajdu! Međutim, kamera je jasno pokazala da je sve čisto.

Drugi gol postigao je Antoan Grizman u 94. minutu, kada je sve već bilo gotovo. Atletiko je zasluženo došao do pobede, jer se tokom svih 90 minuta pitao na terenu.

Jorgandžije sada imaju 62 boda, osam manje od Barselone koja je igrala 4:4 protiv Viljareala u gostima.