≫

Kiks Radničkog u Šapcu, Spartak vezao 5. uzastopnu pobedu, Proleter u plej-ofu (VIDEO)

Nišlije odigrale 0:0 i na taj način su dozvlili Zvezdi d aode na +9 pred poslednje kolo regularnog dela Super lige * Rad i Zemun nastavljaju da tonu...

• 0

Fudbaleri Spartaka iz Subotice vezali su peti uzastopni trijumf u Super ligi Srbije i na taj način su došli nadomak plej-ofa.

Golubovi su pobedili Zemun u gostima rezultatom 2:0, a dvostruki strelac bio je Stefan Denković u 70. i 73. minutu.

Radnik je u međuvremenu poražen kod kuće od Vojvodine (0:1) koja je preskočila Surduličane i Subotičane na tabeli i sa 36 bodova zauzimaju osmu poziciju. Radnik i Spartak su na 35, ali ih raduje što Vojvodina naredni meč igra protiv Partizana.

Ni Voždovac se nije odrekao plej-ofa, mada su njihove šanse za to male. Uprkos trijumfu protiv Rada rezultatom 1:0.

Strelac jedinog gola bio je Filip Stuparević u 63. minutu, nakon što je promašio penal pa natrčao na odbitak.

Utisak dana je definitivno remi radničkog u Šapcu protiv Mačve (0:0), posle čega je Crvena zvedza pobegla Nišlijama devet bodova na tabeli.

Identičnim rezultatom završen je i meč između Proletera i Dinama iz Vranja, što je domaćem timu dovoljno za plej-of.

Novosađani imaju bolji međusobni skoro od Spartaka, dok su sa radnikom oba meča igrali 0:0. Međutim, imaju i te kako bolju gol razliku od Surduličana.