≫

Partizan ponovo na mestu koje vodi u Evropu: Crno-beli promašili penal, pa spašavali ''živu glavu'' u finišu (FOTO) (VIDEO)

≫

Ekipa Save Miloševića dominirala svih 85. minuta, vodila 2:0, a onda je autogol Markovića doneo dramu u Humskoj * Prethodno je Gomeš bio neprecizan sa bele tačke

• VALJAK

2. maj 2019 | 15:22

VELIKI SAM PARTIZANOVAC, ALI MOMENTALNO I PARTIZAN IMA TRI VELIKE RUPE : UPRAVA, TRENER I PODELENI NAVIJACI. KAD PARTIZAN OVO STAVI U RED , BICE REZULTATA. POSLE TOGA OVAJ TIM CE ZA 50 POSTO IGRATI BRZE I BOLJE. DA, DA !!!!!!!!!!!

• Terza

2. maj 2019 | 07:13

Grčevita borba za 4. mesto

• Do kad više sudije da guraju Partizan?

2. maj 2019 | 00:28

Hahah, pa ovo je neverovatno. Jedno 10 puta su se igrači Partizana sami oklizali,i kad bi igrači Mladosti došli do lopte sudija je svirao prekršaj i prekidao ooasnu akciju gosta. 3 minuta čovek produžio utakmicu, a trebao je bar 5, i to lik odsvirao kraj čak pre isteka nadoknade, iako se od ta 3 minuta igralo možda 30 sekundi.Da je rezultat bio povoljan po goste bilo bi jedbo 8 minuta nadoknade,i igralo bi se dok Patlidzan ne da gol.. kao i uvek. Sram vas bilo!!! Ne zaslužujete da budete ni 8,a ne da se borite za evropu.. Pih!

• Boki

1. maj 2019 | 23:50

Kakva Evropa! Oni tamo nemaju šta da traže ! A ni Zvezda Takodje !!!

• Chester

1. maj 2019 | 23:11

Ovaj Gomes kao da su ga doveli sa ulice, penal protiv Zvezde zamalo da promasi a ovaj je promasio

• Rade

1. maj 2019 | 20:04

Stojković, Šehović, Tošić možda Miletić ostaju ovi ostali kao stoku na pijac pa koliko ko plati. Marš iz Partizana zajedno sa Upravom!!!

• Srbin

1. maj 2019 | 20:03

Ocaj od igre. U zadnjih 15 min mogli smo da izgubimo samo tako. UPRAVA NAPOLJE!

• Igor Grobar

1. maj 2019 | 19:58

Bravo crno beli. Napred Partizan volim Partizan.

1. maj 2019 | 19:47

Gde je onaj Bakster hahahaha "pismeni". Vidim ima koplekse, prozivame po vestima ko je nemaju veze sa Partizanom. Ja komentarisem Barsu on po grobarima. Tuzni ste, gledaj sad kako meljemo Mladost. A priznajte nadaliste se da ce mo izgubiti. Partizan Sampoion.

Milan

Drzimo vas na oku, i belezimo prevare...

• Sasko

1. maj 2019 | 19:27

Kazu Vucela aplicirao za vajld kartu za Ligu Sampiona😂

• Vuk

1. maj 2019 | 19:24

Hahahahah, pa vama da sviraju svaku tekmu po dva penala vi bi opet bili peti 😂😂😂😂😂

1. maj 2019 | 19:16

E sad moze Vucela da podeli platu za mart mesec...pa onih 26 prevoza koje nikako da isplati a da ne pricamo o zdravstvenom osigiranju koje zaposlni nemaju od augusta meseca...NE DUGUJE SE NISTA ZAPOSLENIMA.!!!!!!!!!

• Др

1. maj 2019 | 19:11

Како досадна утакмица? Па, дерби је у питању!?

• UŠATI i mali partizai

1. maj 2019 | 19:07

Sada će da pojačaju sa Musom i Šćekićem... Sila je to! Ahahahahaha

• boki

1. maj 2019 | 19:04

Cigani nikada bolje igre i rezultata, tim ,atmosfera i pomoć države,a vise na našim vestima ....Šta tu nije u redu ???Ili šta sa njima nije u redu

• 1. maj 2019 | 19:17

UŠATI i mali partizai

@boki

Moram, nisam svaki dan u prilici da vidim norveškog Mesija.

• 1. maj 2019 | 20:06

Nesa CZ

@boki

Znaš kako... Prvo čovek odgleda klasiku, a onda komediju, da se rastereti...

• Stanko Zemun

1. maj 2019 | 19:00

Too cigani. Pratite utakmicu. Bravo. Tako i treba.

• 1. maj 2019 | 19:39

Milan

@Stanko Zemun

Sta tu ima da se prati? I ona saka jada na tribinama..

1. maj 2019 | 18:23

Veceras sneg u Beogradu. Nije tesko pogoditi zasto. Siroki svira nepostojeci ofsajd za Mladost.

• Salone

1. maj 2019 | 18:13

Ajmo jedan penalcic za penaltizan

• Srb

1. maj 2019 | 18:02

I ova utakmica je derbi. Dali je ovo nasa liga napredovala ili je Partizan postao taraba hahaha