≫

Ovaj sudija nema dušu: Izbacio igrača Sasuola zbog "ravanelijevske" proslave gola, Belotijeve "makazice" dokrajčile goste (VIDEO)

Potpuno nerazumna odluka glavnog arbitra meča Torino - Sasuolo završene pobedom domaćeg tima 3:2

• 4

Fudbaleri Torina dobili su uzbudljivu bitku sa Sasuolom za plasman u Evropu naredne sezone, bilo je 3:2 za Macarijev tim koji je jedva došao do bodova, i to sa igračem više.

Loše je počelo po "Bikove" pred njihovim navijačima.

Beloti je u 17. minutu promašio penal, a gosti su, da nevolja bude veća, poveli u 27. minutu preko Mehdija Burabije, preciznim udarcem u donji desni ugao.

Marokanac je u stilu Ravanelija proslavio gol, a onda ga je sačekao šok - sudija mu je pokazao žuti karton, što mu je bio drugi na utakmici, pa je morao u svlačionicu!

Razlog sankcije bila je upravo pomenuta proslava gola, prebacivanje dresa preko glave, dakle ne skidanje, međutim ni to se više ne prašta u Seriji A.

Nažalost...

Pogledajte snimak gola Burabije na kom se, doduše, ne vidi i način na koji ga je proslavio.

Utakmica, fudbal, Torino, Sasuolo Foto: Tanjug/AP

Beloti je poravnao u 56. minutu, ali je Sauolo i sa desetoricom vratio prednost - strelac je bio Lirola za novu paniku među "Bikovima".

Ipak, Beloti i Zaza su potvrdili klasu, sa dva gola u samo dva minuta tandem iskusnih napadača doneo je preokret i pobedu koja Torino ostavlja u konkurenciji za plasman u Evropu.

Posebno efektan bio je pogodak Belotija, koji je "makazicama" postavio konačan rezultat.

U poslednja dva kola Macarijev tim gostuje Empoliju i čeka Lacio.