Podgoričani bolji od Nišlija u Estoniji, Partizanov rival preokrenuo u nadoknadi (VIDEO)

Bilo je zanimljivih okršaja na startu kvalifikacija za LE

• 3
FK Budućnost Foto: Youtube.com

Fudbaleri Budućnosti iz Podgorice pobedili su Narvu u Estoniji sa 2:0, na startu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Nišlije su u Estoniji poražene, ali je Budućnost iz Podgorice bolje prošla, golovima Ivanovića i Mijića, koji je u 88. minutu presudio.

Pored toga, bilo je čak šest golova u remiju Pjunika i Škupija, a od klubova sa naših prostora, Makedonija GP je poražena od Alaškerta sa 3:1.

Radnik iz Bijeljine je pobedio Spartak iz Trnave sa 2:0, i to golovima Mekića i Đurića već do 48. minuta utakmice!

Zrinjski je sa 3:0 bio bolji od Akademije Pandev, a jedan gol delo je Staniše Mandića, nekadašnjeg zlatnog novozelandskog "orlića".

Zanimljivo je bilo i u duelu Partizanovih mogućih rivala u 2. kolu kvalifikacija Lige Evrope, Konahsa i Klimanroka. Domaći fudbaleri poverli su posle autogola Tejlora, da bi usledio poptuni preokret. Prvo je Brofi pogodio iz penala u 82. minutu, da bi Findlu u 92. postigoa pobedonosni gol

I Fudbaleri Čukaričkog uspešno su startovali u Evropi. Brđani su ubedljivo savladali jermenski Bananc 3:0 i tako povećali svoje šanse da se nađu u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

FK Čukarički Fudbaleri Čukaričkog slave; Foto: FK Čukarički

Uspešan je bio i srpski trener na klupi mađarskog Videotona Marko Nikolić, koji je na gostovanju Zeti slavio sa ubedljivih 5:1 i tako praktično obezbedio 2. kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.