De Liht autogolom debitovao za Juve, Bufon odbranio 3 penala Interu (VIDEO)

naravno, u pitanju je prijateljski meč

• 1
Đanluiđi Bufon Printskrin: Youtube/Sport Klub

Fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Intera u okviru Interkontinentalog kupa u Kinu, ali tek nakon bokjeg izvođenja jedanaesteraca!

Posle 90 minuta rezultat je bio 1:1, a zanimljivo je to da su oba gola dali igrači Juventusa. Prvi Matijas De Liht, najzvučnije pojačanje šampiona Italije, koji je u 10. minutu skrenuo loptu u svoju mrežu.

Da košmaran debi ne bude još gori za Holanđanina pobrinuos e Kristijano Ronaldo golom za 1:1 u 68. minutu, da bi na scenu potom stupio legendarni Đanluiđi Bufon.

On je u penal seriji skinuo tri šuta igračima Intera - Ranokiji, Longu i Borhi Valeru u šestoj seriji, dok su za Juve promašili Rabio i Bernandeski.

Prethodno su mrežu pogodili Kanselo, Ronaldo i Čan, a gol za pobedu dao je Demiral. Za Inter su precizni bili Puškaš, Žoao Mario i Barela.