Joveljića baš krenulo, dao još dva gola za Ajntraht!

U seriji je bivši napadač Zvezde

• 2
1164193775 Foto: Guliver/Joosep Martinson/Getty Images

Prelazak u Ajntraht bio je, po svemu sudeći, pun pogodak za Dejana Joveljića, makar se takav utisak stiče posle uvodnih utakmica bivšeg napadača Zvezde za nemački klub.

Posle gola za pobedu u meču kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Flore, Joveljić je pogodio i u prijateljskoj utakmici, i to dva puta.

Tim iz Frankfurta savladao je autrijskog niželigaša Vels 7:0, a Joveljić je bio strelac u 64. i 69. minutu.

Oba puta pogađao je na asistenciju Kamade.

Utakmicu je obeležio prvi napadač Ajntrahta Gonzalo Pasijensija sa tri gola u prvom poluvremenu, a Joveljić je u nastavku pokazao da se trener Adi Hiter i te kako može osloniti na njega i kad krenu važnije bitke.

Stendera i De Guzman bili su preostali strelci za Nemce.

Srpski napadač bio je strelac i u prijateljskom duelu protiv Jang Bojsa na startu priprema.

Zvezda je, podsetimo, prodala mladog ofanzivca ovog leta za četiri miliona evra.