Paklena borba za LŠ: Samo jedan tim je slavio kao domaćin, nokautirani Krasnodar i Bazel! (VIDEO)

Lep gol za kraj!

• 1
FK Krasnodar Foto: twitter.com

Fudbaleri Porta pobedili su Krasnodar sa 1:0 u Rusiji, u 1. meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Više je od igre imao portugalski tim, od poseda do šuteva, ali je na pogodak čekao do samog kraja, kada je prekid prelomio.

U 89. minutu, Serhio Oliveira je sjajno izveo slobodan udarac, prebacivši živi zid tačno kako je želeo, a među tužnijima bio je i naš Uroš Spajić.

Dobar posao je obavio na ovoj utakmici, ali će sada u revanšu morati da traži teži put do preokreta i završne utakmice koja vodi u elitu.

Zanimljivo je da niko od domaćina u ostalim mečevima nije pobedio! Olimpijakos je golom Masurasa odneo 1:0 iz Turske, Linc je čak imao 2:0 protiv Bazela do 87. minuta, kada je Zufi ipak vratio Švajcarce u igru.

Kluž je kao domaćin vodio od 28. minuta preko Rondona protiv Seltika, Škotima je remi obezbedio Forest.

I za kraj, Maribor je pao protiv Rozenborga sa 3:1, Norvežani imaju lepu priliku da na svom terenu overe dalji plasman.

Kada se pogledaju rezultati od utorka, samo jedan tim je pobedio kao domaćin, Briž je sa 1:0 slomio Dinamo Kijev.

Blizu pobede je bila Crvena zvezda protiv Kopenhagena, ali je pred kraj penal doneo Dancima 1:1.

Liga šampiona, kvalifikacije, 3. kolo, 1. meč, sreda:

Krasnodar - Porto 0:1

Basakšehir - Olimpijakos

Bazel - LASK

Kluž - Seltik

Maribor - Rozenborg

VIDEO - Navijači prozivali sudije, Kosanović se raspravljao sa arbitrom ispred tunela